Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

Élni tudni kell :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Megveheted, jó tank, sokan használják, igazi mtl cucc, de sok varációs lehetőséggel. Nekem is volt, de sajnos élőben nem tetszett,.így ki sem próbáltam. :grin:

2 kedvelés

És rendelésnél még szűzkéz nem remeg meg az enteren!:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Istenem, hányszor hallottam ezt már ezen a fórumon… :rofl: De hiszek neked :+1:t4:

Igazi férfinak számítok mert ma megnyomtam megint az entert​:rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Alakulsz, alakulsz. :rofl:

Egy új drptip? :rofl::rofl::rofl:

Igen egy újabb ,de bevált :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Te figyi, nem csinálnál egyszer egy panoráma fényképet nekünk a cuccaidról? :rofl:

1 kedvelés

Nem szabad ,mert az olyan lenne mint én :rofl::rofl::rofl:
Volt aki látta már ,de biztosíthatlak ő is azt mondta hülye vagyok​:rofl:

Tetkó, aputest, fej nélkül? :grin:

1 kedvelés

Neeeeem :rofl:csak simán @ciség​:grin:
Ha hazaérek a nagyfaluból pm-ben dobok egy fotót neked :hugs:

1 kedvelés

Már alig várom! :grin: Kinyomtatom és kiragasztom a falamra, ha nejem azt mondja sok szarom van, csak rábökök a képre. :rofl:

Ez a beszéd! :+1:t2::smiley:

1 kedvelés

Igen, olvastam, hogy 0km-rel tovább is adtad. Hogy bírtad ki, hogy rá se próbálj valami újra? :thinking:

2 kedvelés

Hát, ízé, volt vagy 7 tank a sorban, úgy nem nehéz elengedni. :grin:

1 kedvelés

Azt tanultam Tőletek, hogy: “ majd a következő hónapban”. Az már csak pár nap!!! :rofl:

Azt hiszem padavan, felkészültél, hogy mester légy te is. Ennyi, nincs már mit mondanom. :rofl:

4 kedvelés

Elég hamar tanulsz :rofl:

2 kedvelés

Mondta, már felkészült belőlünk, így már nem tudtuk sokkolni semmivel, ennyi. 2 nap és már tudja mi merre a hány méter. :grin:

4 kedvelés