Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

Hajrá hajrá! És azt vesszük észre, hogy egyre nagyobbakat fogsz ugrani!:grin:

7 kedvelés

Szia! @Zolika @Elek_Segits csatlakozva a srácokhoz én is ajánlom neked jó szívvel a bishopot! Nem tudod elrontani az építést, nem szörcsög, nem folyik, faék egyszerűségű! Kezdőknek tökéletes! Ja és a vattázásra sem kényes! :wink:

7 kedvelés

Neeko szép. Akira szép. Byka túl magas, Pico túl alacsony. Van baj bőven!
Köszi, hogy befotóztátok! Így együtt látva őket teljesen más.

1 kedvelés

Ajánlom menj fel a lepetitvapoteur oldalra ott lehet párosítani a tankokat a modokkal és megnezheted, hogy néz ki

4 kedvelés

És valóban! Bishop is szép! :heart: Mennyivel másabb így látni, mint a neten vebshopban…

5 kedvelés

Nem szeretnénk ám összezavarni. Jó szórakozást! :rofl:

Az, hogy szép az egyéni, de a lényegesebb az szerintem, hogy nagyon jó minőség, ennyi pénzért kapsz egy high-end jellegű kazánt! :wink:

6 kedvelés

Azon már túl vagytok! Rég! :rofl:

Hallgass ránk,nem fogod megbánni :grin::grin::grin::grin:

Hidd el mi is hezitálunk bármit veszünk :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

105 bejegyzés egyesült egy létező témába: Vásárlásfüggők topikja

És nagyon jó ízeket hoz! Ráadásul 1-2 kategóriával feljebb pozicionáltabb mint a Másik két versenyző.

5 kedvelés

Te? Ilyenre nem emlékszem. :rofl:

Tudom, hogy próba, meg tesztelés, meg kísérletezés, de mégis melyik huzal és vatta legyen a Bishop-ba? Mégsem vehetem meg az összeset!!! :see_no_evil:

2 kedvelés

Ez sajnos megint egyéni, de ki indulásnak azt tudom ajánlani ami nekem bejött! Ni80 28-as 2,5-ös öt karika! ez kb 0,75-körül lesz!

6 kedvelés

Ha kicsit nagyobb ellenállást szeretnék, akkor 6 menet, ugye? És talán a gőz is hűvösebb így? Jajj, már annyit olvastam, hogy azt sem tudom merre állok arccal…

5 kedvelés

Tényleg nem akarlak zaklatni, meg ilyenek, nem itt szoktam csajozni, de tényleg van egy guriga 0.28-as ni80-om, amit nem tudom mikor és miért vettem, mert sosem használok, ha kell a tied lehet ingyért. 10 méter hosszú ám :rofl:

4 kedvelés

Fogadd el! Legjobb huzal mindenbe is!

2 kedvelés

Igen, akkor emelsz menet számot, a gőz hűvösségét a teljesítménnyel tudod variálni, nekem a 0,75-nél sem meleg a gőz! Addig állítom a teljesítményt (watt) amíg nekem jó!

2 kedvelés

Köszönöm szépen! Ha Neeko meggyógyul, és tényleg meg akarsz válni tőle, akkor megdumáljuk! :hugs: