Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

Megpróbálom a lehetetlent , köszönöm :hugs:

1 kedvelés

Majd Robertónak szólunk. Román shopok néha árulják, csak nem szállítanak Magyarba.

@Kat Nagyon királyságos ez a fórum téma :slight_smile: MTL RTA előtt vagyok, beszélgetek dolgokról máshol. Jók a hozzászólások stb. Áldott lustaság, itt csak figylnem kell :slight_smile: Mennyire lúzer vagyok, de ez van. El lesem, amit el lehet. Folytassátok, kicsit abba maradt :slight_smile: Jobban várom a következő hozzászólást mint bármelyik sorozat következő részét :slight_smile: :+1:

3 kedvelés

@anon66698024 ! Valóban nagyon sokat lehet itt tanulni. A javát én is itt szívtam magamba. Szuper csapat, és nagyon segítőkész mindenki. :hugs: Nekem Bishop lesz az első rta-m, meggyőztek itt a srácok. :rofl:

6 kedvelés

Majd meséld el milyen, hogy tudjam mit vettem :sweat_smile:

1 kedvelés

Itt aztán lehet mit magunkba szívni :slight_smile: Szuper csapat az biztos. Nagyon információt lehet gyűjteni, megvitatni, akár vitázni is :slight_smile: Ha jobban belegondolok, megvan a varázsa ennek az oldalnak. Baromi életszerű attól még, hogy “csak” egy internetes fórum :slight_smile:

Bishop lesz végül az első? Nekem by Ka v9 :slight_smile: Erre nagyon kíváncsi leszek :slight_smile: Várom az eredményt :slight_smile:

2 kedvelés

Én meg a Te beszámolódat várom! :rofl: Tök türelmes voltam eddig, de most már nagyon hétvége van, biztos megkaptad az új nedüket… :thinking: Próba!!! :hugs:

2 kedvelés

Nem merek vitatkozni. :sweat_smile: :rofl:

laposkúszásban elcsoszog

You Are The Boss GIF by Rahul Basak

Megyek tankot mosogatni… :cry:

5 kedvelés

Nekem várnom kell most a rendeléssel, amíg megjön a kövi fizu, :slight_smile: Viszont az ízek, aromák… pfff. Már van vagy 6-7 favorit, és olvasgatom a ki mit kevert rovatot. olyan listám van az említettekből, amit biztosan ki akarok próbálni és tuti nem csalódom, hogy egy élet nem lesz elég rá :slight_smile:

Huhh, én is türelmetlen vagyok kisség. Máár most rányomnék a rendelésre, de próbálok józan maradni, kibirom még kicsit, addig jó a jelenlegi mankóm :slight_smile: Nehezen, de kibirom :rofl:

4 kedvelés

Nekem “csak” 4 darab MTL rta tankom van. Nem szándékozom egyiket sem lecserélni, sem fejleszteni egyelőre. Siren2, Galaxies, By-kaV8, és a kis Dvarw16. Néha azért amikor új ízt próbálok, jön a dilemma na most melyket öntsem ki? Csak az üvegébe vissza. Mert az a drága lé majd legközelebb visszakerül. Legalább addig is keveredik, tovább érik. :smiling_face:

5 kedvelés

Azt a betyár mindenit. A vitatkozás az egyik legjobb dolog :slight_smile: Noha elismerem és nem kételkedem a tapasztaltabb kollégákban, azért bennem is megvan az, hogy magam szeretném a lépcsőfokokat végig járni. :slight_smile: Ehhez hozzá tartozik az is ha valamelyik tévúton helyre raknak, hogy felejtsem el :slight_smile:

Kicsit biztosan úgy néz ki, hogy nem hallgatok a tanácsokra és csak a magam újtát járom, de ahogy elnézem a felhozatalt, baromira leszűkítettétek, hogy mit és miért :slight_smile:

@Kat kíváncsi leszek a Bishop-ra, akár felkúszhat a második helyre is :slight_smile: Sose voltam még ennyire kísérleti nyúl, de meglátjuk, hogy melyik remekel joabban elsőre :slight_smile: Bár, már most érzem, hogy melyik lesz nekem a dobogó második helyén :slight_smile:

2 kedvelés

Na ezen már én is gondolkodtam. Jó hogy első RTA tank, de mi van az íz próbákkal? Hogy ne kelljen kiönteni, újra vattázni, stb. Legyen inkább az " első 5 mtl rta vásárlás" ? :slight_smile:

Idővel majd alakul az. Majd az az egy megsérül, vagy valami, azután elkezdesz aggódni, hogy mi lesz, ha teljesen tönkremegy vagy elvész, kellene egy tartalék, úgysem fog békén hagyni a kisördög, amíg biztonságban nem érzed magad, ha az egyik elvész, még akkor is maradjon. De tapasztaltabban lehet, hogy bölcsebben döntesz a másik milyen legyen. Persze ez mndenki saját döntése. Például én nem vásárolgattam, de ha használtan veszel, és felajánlják, hogy jelképes pénzért hozzád vágnak még egyet, csak vigyed, akkor miért ne, és azután még kaptam egyet ajándékba is.

Sádlá! hegyeSHALOM!

1 kedvelés

Nézd ez csak egy fórum, ahol megosztjuk a tapasztalatainkat, mindenki úgy és arra költi a pénzét, amire és ahogy szeretné, ez mindenkinek a privát ügye. Ha örül neki mi is, ha sír, akkor mi nem, de megértjük. :grin:

Egyébkén soksok éve nős vagyok, szóval már megszoktam, hogy nők mondják meg mikor van a merre. :rofl:

2 kedvelés

Ha rám hallgatsz…bár nem biztos hogy jót mondok :crazy_face:
A püspök mégiscsak eredeti,és pár napon belül már próbálhatod is és lehet nem kell másik kazán egyenlöre :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Ha már itt vagy Zoli (hol lennél máshol? :grin: ), te milyen afcvel használod? A single 1.2 szerintem elég mtles nekem, duálba meg nem tudom hogy inkább a 2x1 vagy a 2x0.8 lenne a jobb, ha már single 1.5 nincsen…2x1.2 egyszer próbáltam dvarwban, de lerepült a fejem a levegőtől, szóval az már nekem sok.

Nehogy azt írd próbáljam ki, mert levetem magam az ágyról. :rofl:

1 kedvelés

@Ispy csak szólok előre :grin:ne az üveget fogd feltöltés utáni összerakásnál,mert láttam már szétfolyni löttyöt​:rofl::rofl::rofl:
Nekem 2x1 pin van benne és úgy a jó:blush:


Inkább ez,mint sövényt vágni :rofl:

4 kedvelés

2.5-es szokásos .8 ohmos setup mehet bele? Lehet előveszem (na nem azt) a titanium fibert, ez a tank elég hülyebiztosnak néz ki vattázás szempontjából.

5 kedvelés

Simán lazán ,a desszert dohányokhoz klassz ő is :wink:

3 kedvelés