Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

@Zolika ! Ez miféle cucc alatta?

Őskövület Ijust S most épp őt találtam szabadnak :crazy_face:

1 kedvelés

Én azzal kezdtem az ipart. :grin:

1 kedvelés

Na muti a bishoppal​:grin::grin::grin::grin:

Eladtam már 100 éve, én nem vagyok gyűjtő. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@Kat Meg lett végül a cucc? Vagy még folyamatban? Ezt én is várom, hogy hogy válik be :slight_smile:

1 kedvelés

Szia! Folyamatban van… Jelenleg egy Dvarw fl- Pico kombót tesztelgetek. Imádom a mély vizet, na… :rofl:

5 kedvelés


Ééés végre meg van!
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget, legfőképp Ispynek! Örök hála! :hugs:

8 kedvelés

Ha nem írod ki,akkor is ráböktem volna @Ispy -re :rofl::rofl::rofl::rofl: (Akira :blush:)
Ja !!! Ezek szerint megint készül valamit venni :thinking::thinking::thinking::thinking:

Bishoppal mennyire vagy elégedett?!
Nekem nem sok összehasonlítási alapom van. Aromamizer classic még úton.
…és mégvalami…
Driptipet hagyod vagy tervben a “csere”?!

Én nem tudok semmit!!! :see_no_evil::rofl::crazy_face:

Nekem sincs sok összehasonlítási alapom… Dvarw fl-hez képest intenzívebb az íz, gyümölcsös luquideket szívok. Drip tip egyelőre marad. Nincs vele semmi baj.
Csak szépen lassan… :rofl:

2 kedvelés

Akkor az íz visszaadása nem rossz ennek a cuccnak. Nekem egy hosszabb “csőrike” ráférne. Hm főképp gyümisekkel probálkozok én is még.
Diós érdekelné még nagyon, de olyan nem igazán van. Dohányosok között max. Úgyhogy próbálok majd arra is tendálni.

Még én is csak most ismerkedek a cuccal, a varia végtelen…. Sajnos az általad keresett ízben nem tudok segíteni, de itt biztos tudnak ajánlani finomságot a többiek.

1 kedvelés

Hát bevallom őszintén, loptam a tanácsot ebből a témából és én is előrébb hoztam a listámon a Bishop-ot és rendeltem egy ilyet :slight_smile: Kíváncsi vagyok rá, tapasztaltok, építés?

1 kedvelés

Első bishop, első építés, könnyedén sikerült. :slight_smile:
Baromi egyszerűnek tűnik ebből a szempontból.

2 kedvelés

Én még nagyon kezdő vagyok, tehát szinte 0 a tapasztalat. De megmondom őszintén, hogy a Dvarw-ot elsőre megépítettem gond nélkül, de itt megdolgoztam a huzal befogatásával… Talán csak nem állt kézre, így elsőre… A vattázás viszont tényleg faék egyszerű.

4 kedvelés

Mert tudod​:stuck_out_tongue_winking_eye:nem erre hanem amarra kell tekerni a drótot :rofl::rofl:

1 kedvelés

Nem is olyan vicces. :slight_smile: Tudod villanyszerelő technikus tanuló tanműhelyben feladat volt anno tekercseket készíteni. No nem 2,5-es magra, de azt osztályozták, hogy mennyire szép a tekerés és figyelték, hogy bal vagy jobb menetes a tekercs, mert a feladatban az is meg volt határozva :rofl: És hányszor hallgattam, hogy “drót fiam a kerítésben van” :rofl:

Tényleg! B@sszus, ezt már el is felejtettem! :see_no_evil::rofl::rofl::rofl: Akkor ez hát a titok! :crazy_face:

2 kedvelés