Áldásotokat kérném első mtl rta-m vásárlásához…

Nem kell szégyelni, itt nálunk nem a méret a lényeg. :grin:

1 kedvelés

Akkor én azt mondanám neked Báááááájjjkkkkkáááá V9, egy árban van a többivel +/- 4-5euró, amiket akarsz, és nem fogod megbánni! :wink: :+1: :smile:

4 kedvelés

Igen, az ataman szép, de hallod ez a v2…mindegy már neked igértem a v3-at. :grin:

1 kedvelés

Igen, erre már rájöttem! :rofl:

Miért a v3 ronda? :smile:

1 kedvelés

Nem, de azt hittem a v2 király lesz, de ezek f…ok nem tudnak rendes topcapet tervezni, már szétcsesztem a kezem 100x vele, pedig azt hittem a v3 megoldása a szar.

1 kedvelés

Ah értem :blush:

2 kedvelés

Anyian mondták már hogy az ataman v3 topkepje nehezen kezelhető.
Nálam tökéletesen működik.
Szépen eltudom forgatni töltéskor.

3 kedvelés

Csak megdumáltok a végére… :rofl:

Na, a v2 meg olyan mint egy dugó, amit ki kell húzni, de a vákum és az oring nem engedi, cserébe nincs rajta fogás, mert a teteje egy sajtreszelő…szóval ja, a v3 egy istenkirály, már tudom én is. Csak azok a mini lyukak, oda betalálni, állandóan folyik a leves szanaszét, na. :grin:

2 kedvelés

Van egy berserkerem eladnam szivesen neked, de elba… tak a klónt a lefogatoknal, mondjuk működik, de azért kezdésnek nem ajanlom​:smiling_face:

Hú ezt nem tudtam.
Azt hittem hogy menetes az is.
Az már más.
Igen a töltönyílások lehetnének kicsit nagyobbak.

Má pedig A Bersi V2 mini az szép.Én imádtam

7 kedvelés

Szép kombó. :trophy:

3 kedvelés

Mondom én :heart_eyes:

3 kedvelés

Kis dugó :rofl: :sweat_smile:

1 kedvelés

@Ivett Köszönöm, ari vagy, de nem lenne baj, ha így elsőre hibamentes lenne a cucc, mivel még nem is láttam egy tankot sem 3D-ben. :rofl: Sajnos nincs vaper a környezetemben. :confused:

1 kedvelés

Szép ám, bizony!

2 kedvelés

Nem akarok senkit össze zavarni kezdésnek vegyél olyat ami tetszik majd lesz később más is…

9 kedvelés

Ha berserker, akkor a minit változat legyen, a simának a tank rögzítése elég béna, ilyen bajonett záras, de az enyém az ránéztem és kinyílt.

2 kedvelés