Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Igy igy. Csak telefonrol vagyok.

Igen,ez így logikus is.Ha meg vesz valaki mondjuk egy doboz cigarettát,az természetesen semmilyen bírságot nem kap.Pedig mindkettő tartalmaz nikotint.

4 kedvelés

Na majd erre is lesz megoldás,
mert akkor nem Nikotin lesz ráírva,
hanem parfüm vagy krém adalék anyag :slight_smile:
Azt nem hiszem hogy az EUn belül “agyon” ellenőriznék.

Tisztelettel

Ez valahol ott lett elbaxva sok évszázaddal ezelőtt, hogy amit az ember saját kedvére készített, termesztett, előállított, stb…az nem tetszett a nagyoknak, és rátették a kezüket. Vagy valami ilyesmi.
Mocskos jó világ van most. :confused:Remélem, lehet fokozni…

De akkor ezek szerint lehet búcsúzni a német aromáktól is? A plusz adóból kiindulva, nem fog tudni labdába rúgni a gyártó az egyéb országokban készült aromákkal árképzés tekintetében. Így lehet integetni a PJ Empires, Dampflion, Antimatter aromáknak…?

Az aroma általános célú megnevezés. Légfrissítő, süti stb. is lehet. Ezért én remélem, hogy nem így lesz.

A próféta szóljon belőled

Classic Film Respect GIF by Warner Archive

Nemetorszagban eloknek.
https://www.lepetitvapoteur.com/en/
Mukodik. Szallitanak nemetbe. Van paypal. Es rendes arak. Most vettem 70/30 Alapot meg 20 db 20mg/10ml nicshotot. 30€

Na ezért írtam korábban,hogy a franciák dörzsölik a tenyerüket.Szerintem a Kumulusvape,vagy a Caloumette is szállít oda.De az olaszok is szerintem.

3 kedvelés

Le Petitrol mar regen rendeltem ide. Most jutott eszembe. Vettem is par dolgot.

2 kedvelés

:astonished::astonished::astonished:

Ezt nem tudják lenyomni a németek torkán se…ez már nevetségesen drága…

1 kedvelés

Örülhetetnek a franciák meg az olaszok… megugrik kissé fölfelé a bevételük…:slightly_smiling_face:

Egy kérdés merült fel bennem, mitől lesz egy alaplé “minőségi”? Sokat hallani látni “ez egy minőségi alaplé”. Honnan tudjam hogy egy minőségi alaplével van dolgom, vagy az az alaplé jobb mint a másik? Igen, színtelen szagtalan az alaphelyzet, akkor minden ilyen alap minőségi? Négy fajta alaplevet próbáltam ugyan azzal az aromával, hát meg nem mondom mi a különbség. Nyilván vannak olyan alapok amik adnak egy kis pluszt pl, selymesebb stb. De akkor ami nem büdös és színtelen az mind minőségi cucc lenne? Mivel nem vagyok Kémikus ezért is merült fel bennem eme kérdés.

3 kedvelés

van a minőségi tanúsitmányon lévő %-os érték ami jó ha 99.5-nél nem kevesebb, nem büdös, nincs elszíneződése

Majd mindegyikre azt írják

olyanoknak azért lehet hinni mint a floravita…a tanúsitványok konkrétan berakva a termékhez. Pl a kumulusvape-nek is hiszek…túl sokat veszthetnének egy szar minőséggel. Népszerű bio boltokban is bízom, akiknek minden más terméke jó minőség… ilyen pl ez is:
Propilén glikol gyógyszerkönyvi tisztaságú - Humanity (humanityaruhaz.hu)

1 kedvelés

Értem hogy ezek mind jó minőségűek de, én mint felhasználó nem fogom megkülömböztetni hogy jó, gyengébb, szuperjó a minőség, mivel nem magában szívom az alapot hanem bekeverve. Ebből adódoan nem éretettem hogy miért az a szó hogy “minőségi”

én viszont magában szívom a 70vg-s alapot :point_up: …nem tudtad? Szóval én előbb érezném a gyenge minőséget. De a büdös és elszíneződöttet bárki észreveheti

2 kedvelés

Semmi, parasztvakítás. Ha gyógyszertári minőség akkor tökmindegy, mert tömény cucc, ha mérgetik a boltban meg ilyen vapingundergroundos hal szagú, akkor meg mindegy mit ír rá, lefolyó. Ha nincs szaga jó, ennyi a kritérium, szvsz.

2 kedvelés