Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Hat azt fontos. Pedig eddig azt hittem otthon nehez vapernek lenni. Es itt mashogy gondolkodnak. Az evek alatt ezt tapasztaltam. De valami itt is valtozoban van.

1 kedvelés

Nem tudom vagy huszon éve mennyi egy sampon,igaz most sem :joy:de a süteménydrágulásért megyek tüntetni egyedül is :rofl:

1 kedvelés

Kicsit mas tema. Igy ket nap utan kezdem szokni a dani menujet. :grinning::grinning::grinning:

Akkor már ketten tüntetünk. :slightly_smiling_face:
Sütit imádom,samponra már èn sem költök. :grinning:

Ahogy elnézem a németeket sem kell félteni, az ebay.de-n 2l 20euro. Olyat nézzetek, ami gyógyszertári és alkalmas Lippenstifte-nek, az fogyasztható, vagy szerepel rajta az E422 jelzés :slight_smile:

2 kedvelés

Mondjuk ez itt?

https://www.ebay.de/itm/334747842402

Elképzelem hogy szaladgálnak a Németek 5 literes kannákkal a kezükben :grin:

igen az e422-es jelzés élelmiszeripari, azaz fogyasztható, ill a rúzsnak is fogyaszthatónak kell lenni, mert ugye bejut a szervezetbe :slight_smile:

2 kedvelés

ekkora difinél fognak, azért a spúrságukból csak maradt valami, mondom ezt rendes sváb jányként :rofl: :rofl: :rofl:

2 kedvelés

Maradt elhiheted. Nemet barataim akik ugyan ugy vapelnek nagyban keresik az alternativakat. :grinning::grinning::grinning:

1 kedvelés

Igy van. Ebayen meg talalni.

1 kedvelés

Sampon…a gyengéknek való!

1 kedvelés

Sajna nem csak az alapleveket érinti. Az összes D, ill. D-ből érkező aroma már a webáruházak nagy részében átmenetileg nincs vagy nem is lesz elérhető!

Nem mondom,hogy örülök neki,sőt szomorú vagyok.Ez az egész a vaper-vaperina társadalom ellehetetlenítéséről is kezd szólni.
Majd, rá lesznek Ők is kényszerülve,mint ahogy mi is,hogy különböző helyekről,sokszor határon túliakról szerezzék be az alapanyagokat,ha továbbra is vapelni szeretnének.

2 kedvelés

Nyilván ez a Német bélyeg majd hatással lesz gondolom más országokra is, de ne legyen igazam

Nagy vicc ami most itt megy. Es azert itt tenyleg sok a vaper es vaperina.

Rheinland? Igy akartad irni? En ott megyek el szinte naponta a kamionnal.

Egy kerek hete böngészem naponta a német online shoppokat, intaste, dampfstore, dampf company, stb, de sehol sincs alaplé. Őszintén…nm tudom mi lesz…de gond lesz náluk es nem is kicsi…

Az sem megoldás, mert ezek mindenre is gondoltak, azt mondta meg tavaly novemberben az egyik vape shop eladoja , hogy most februártól akit elkapnak h nikotinos alaplevet rendel külföldről, az 5000 euro bírságot kap literenként. Szóval mindenképpen csapda…nekik…

Errol beszéltem en is régebben h kiskapuk mindig is lesznek…