Akkut nem töltünk modban!

Egy gyártó ajálja a modba való töltést amihez van dokkoló amiben benne van a töltő elektronika és ez a Dicodes.

2 kedvelés
2 kedvelés

Ezt nekem ?

Be mutatom Ívet és ezek mind annak ellenére hogy van benne töltés vezérlő csak nem mindegy mennyire van degradálódva egy akku . Azért mert tele az nem egyenlő a teljes töltéssel 1 dl van tele vagy 1 liter. Az akkumulátor a védettség ellenére is veszélyessé válik ha közelít az élet tartamú vége .

Itt ez a pont a kereső félnek lett írva a hirdetésed lett neki linkelve ide

1 kedvelés

Látom, csak nem sikerült értelmezni a leírtakat. :grin: Komolyan mondom tragédia szembesülni azzal, hogy ennyire nem megy már egy egyszerű szövegértelmezés sem. Ha idős vagy akkor foghatjuk a korodra…de nem vagy te véletlenül egyetemista? Na az lenne az igazi tragédia.

Esélyetek sincs. Mély meggyőződést semmilyen észérv nem győzi meg. Akkor se ha igazatok van.

Hát sikerült végig olvasnom itt a kommenteket. Gondolom a névmódosítás sem véletlen és olvasni sem fogod, de hátha és talán egy kicsit elgondolkodsz, mert ez a fajta kommunikáció nem viszi előrébb az életedet. Értem én, hogy más a véleményed, még azt is, hogy kiállsz érte, mint itt többen a másik oldalról, de azért a stílus, hát hogy is fogalmazzak, hagy némi kívánnivalót maga után.

Nem tudom szedtél e már szét ecigit és láttad-e már mekkora hely van benne bárminek is…cserébe elég komoly feszültségeket kell kezelnie. Szerinted egy 3x2 cm-es nyákra a kínai barátaink hightech védelmeket raknak hightech alkatrészekből?

Nem az a kérdés, hogy megfogszehalni vagy nem, és igen neked nem volt gondod, de ettől még ennek nem ez a menete. Sokan száguldoznak biztonsági őv nélkül 170-el az utakon soksok évig, ettől még nem lesz ajánlott a dolog…