Akkut nem töltünk modban!

Tölteni a modban lehet, akkumulátor pedig logikusan 2db 18650 lg hg2 van benne de ezt oda is írtam.

Lehetni lehet. Csak nem nagyon kéne :grin:
Igen gyakran magát megbosszuló szokás.

2 kedvelés

Gyorsabb voltál . Pár indok miért is ne 1. az usb port a szoftver frissítésére szolgál főbb kép 2. Egy mód meg adott A értéke töltés szempontból maximális de közép érték a mérv adó. 3. Töltés közben olyan hő keletkezik amit a lapka nem kezel nem vezet el és megolvadnak a forasztások. 4. Nem valós töltötségi szintet fogsz kapni .
Magyarán meg ölöd a modot

2 kedvelés

Úgy töltöm kb 2 éve és eddig semmi baja nem lett egyik akksimnak sem. Revenger X-ben lehet tölteni, nem öli az akksikat.

fuss neki a szövegértelmezésnek ismét

Gyerekek… alapvető dolgok… MODBAN NEM TÖLTÜNK AKKUT. Kizárólag végszükség esetén, alkalomszerűen(inkább akkor se). Akkor is, ha lehet és általában nem lesz belőle baj. A pici occó kínai modban levő pici-occó, bekalkulált selejtszázalékkal készült elektronika nem erre van kitalálva. A Li-Ion akku meg nem játék, még ha vastagon túl is van biztosítva gyártás oldalról. Baromi ronda dolgokat tud csinálni.

Egyik kedves kollégámtól ma másfél órán át hallgattam, milyen jól járt 6 db mélymerült 18650-nel, mert csak 400Ft/db volt, és csepptöltéssel sikerült életre kelteni mind. És nem érti meg, miért volt hülye az istennek se.Mert hát ‘műűűködik’

1 kedvelés

Atomvillanás vagy
fire explosion GIF by Woodblock
:rofl:

Lehet lopni a boltban? Lehet, csak nem szabad. Lehet oroszrulettet játszani egy revolverrel? Lehet csak nem szerencsés. Lehet feldobni egy kést és alá állni? Lehet, csak nem normális. Lehet vitázni, az eddigi szerencsénkre hivatkozva a hozzáértőkkel? Lehet, csak értelme nincsen Sok mindent lehet , de van ami nem az igazi. Ilyen az akkutöltés modban. Nem véletlenül kivehető és cserélhető az az akku.

Akkor lehet velem van a gond, nem tudom ti milyen picci óccó kínai modokat használtok, de a Revenger X-ben van akkumulátor töltésvezérlő, több helyen olvastam illetve mondták hogy szabadon tölthető benne a 18650es akksi mert nem öli meg, egyébként ezek az új cellák amúgy is védelemmel vannak ellátva (18650 cell explosive proof case) ha oda kerülne a sor hogy robban akkor nagy hővel és füsttel de robbanásmentesen távozik belőle a sok gáz ami a lítium és az oxigén reakciója során keletkezik. De lehet okoskodni, nyilván a 20$-os ebayről rendelt modban nem töltenék elvből sem ilyen cellákat. Lehet ezen tovább vitatkozni, van egyébként rendes tesztelőm és töltőm is, de ebben a modban sose kellett használjam. Ha pedig már 2 éve nem sikerült felrobbannia, akkor nem hinném hogy a maradék időben is lesz vele valami, de igazából nem is lényeges, a szettem új gazdája majd vesz hozzá egy cella töltőt is ha nem érzi biztonságosnak a modban való töltést. Én így árulom.

1 kedvelés

Nézd :smiling_face:
Azt hiszem én a 250 eurós módjaimban nem tölteném az alkujaimat,és úgy tudom a DICODES nem pici kínai csodamod​:stuck_out_tongue_winking_eye:
De annak nagyon örülök hogy klasszul hozzá tudtál szólni ,köszönöm.

Itt nem a mod ára a lényeg hanem hogy képes-e felméri az akkumlátoraid (ha több akksis a mod) feszültségkülönbségét illetve esetleges teljesítményromlását, egyenletesen tölti fel a cellákat csak úgy mint egy rendes töltő. Lehet továbbra is kötözködni, de kb mindenben 18650-es cella van, elektromos autók, kézi porszívó, laptop akkumlátor és ezekből sem szedik ki a cellákat és töltik fel egyesével. El kéne gondolkodni hogy valaki mennyire hardcore fanboy és bele kéne gondolnia abba hogy akkor ha ennyire fél egy esetleges cellakisüléstől akkor ne is használjon ilyen eszközöket. Vagy esetleg te a laptopodból is kibányászod a cellákat és egyesével töltögeted? (Igen tudom hogy ezekben van BMS vagyis töltésvezérlő, csakúgy mint ebben a modban is van. )

Az a Revenger a kicsi olcsó kínai tipikus példája. Ne tölts benne akkut. Nem arra való.

Szerintem itt az igazi indok (ok)

Aha értem.
Kezdhetünk itt személyeskedni,ma ilyen napom van .
Úgy sem hagyom magam mert fanboy vagyok veled ellentétben :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Köszönöm a hasznos tanácsot, mint mondtam 2 éve ebben töltögetem és még mindig mindkettő HG2 szinte teljes kapacitáson működik (a modom nem olvadt szét nem is értem ezt a hülyeséget mintha 100+ fokra melegedne a cella hogy megolvadjon bármilyen forrasztás XDDDDDDDDDD)
De inkább törlöm az egészet erről az oldalról mert itt mindenki olyan okos hogy csak csuda XDDDDDDDDDDDDDD
Nekem nem ér ennyit vitatkozni ilyen banális dolgokon. Gondoltam hátha valakinek jól jönne egy ilyen szett de ez már több mint kellemetlen számomra XDDDDD

Ha megtörtént az atomvillanás mindenképp visszaszólok azért! :wink:

A töltés vezérlés nem olyan egy modban mint a felsorolt eszközökben . Mivel a cella egységek töltését egy előre megtervezett panel végzi ami kiegyenlítésen alapszik . Ez töltés és merítést is végez egyszerre .

2 kedvelés

Azt és úgy csinálsz ahogy jólesik!
Itt csak mindenki elmondta a véleményét, ahogy te is.

3 kedvelés

Ezért regisztráltál az oldalra? Ezért kár az eszet osztani :smiling_face:ez nem pénzszerzési oldal
Hidd el tudjuk mindannyian mit beszélünk.
Köszönjük hogy itt voltál kettő napig.
Szia .
Aláírás :EGY FANBOY :crazy_face:

Van különbség vélemény és kötözködés között is, én csak egy hirdetést tettem fel senki se kérdezte hogy neked mi a véleményed, minek írtál oda? eszetlen…

A méreteket nem vetted számításba. Hogy egy modban kb 2cmx2cm hely van töltésvezérlőnek. A tölthető porszívóban és laptopban pedig erre külön elektronika figyel, nem csupán 1 vagy 2 chip. Értem én, hogy ki kéred magadnak. Értem azt is, hogy elhitted mit mond a gyártó az eladhatóság nevében. De azt fogd fel, hogy attól, hogy nem pont veled, attól még történnek ilyen balesetek. Nekem is kigyulladt pár éve egy modom. És képzeld, nem töltés közben. :slightly_smiling_face: Egyébként meg, a modokban van olyan szigetelés, hogy ne érezd az akku valódi hőjét, ami hidd el, nem kézmeleg, hanem simán felkúszik 50-60 fokig is. És igen, jó okosnak lenni. :blush:

3 kedvelés