Smok Scar-mini gyorsan merül

Sziasztok!

Első E-cigarettának egy Smok Scar-Mini-t választottam és nincs is vele gondom, nagyon tetszik viszont az akku nagyon hamar merül 2-3 óra alatt csutka. 50-60W-on használom és LGHG2 akkuval (1db)

Ez így okés vagy másik akkut kellene néznem, hogy tovább bírja?

3 kedvelés

Szervusz @VOID1337

Szerintem teljesen rendben van ! Azért javaslom vegyél még abból az akkuból jó párat ! Hamar tönkre megy így mind ! Az jutott még a fejembe , mielőtt nagyobb baj lenne , érdemes lenne egy kétakkus modot minimum beszerezni ehhez a watt tartományhoz ! De mindenki úgy csinálja ahogy jó neki !
Még egy dolog a fejembe jutott ! Én az akkukat 3,6 voltnál lentebb soha nem merítem ! Készülék válogatja meddig engedi meríteni az akkut ! 3.3 volt vagy 3.2 volt az ameddig leengedi , de ott már rezeg a léc ! Önmegsemmisítésbe kezd az akku !

10 kedvelés

Én is azt mondanám, hogy egy 18650-es akksinak ez már magas tartomány, és így eléggé gyorsan képes elfáradni.
+1 a két akksis MOD mellett! :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Vagy egy 21700 mod, még az is sokkal jobb. Egy jó 40T akkuval.
Dupláját elmegy majdnem.
És “vészhelyzetre” a gyári szűkítőjével kezeli a 18650-est is.

3 kedvelés

Igen , részben egyetértek , erősebb a 21700 a 18650 - nél ! De ez akkor is csak egy akku ! Jobb ha 2 vagy több akkun osztódik a terhelés ! :wink:

4 kedvelés

Jó oké, köszi srácok. De ezt valahogy gondoltam is, hogy nyilván a két vagy nagyobb akkus modok komolyabbak ennél, de elsőre nem akartam egyből olyanokat.

Hány Watton lenne akkor érdemes ezt használnom míg nem váltok nagyobb/komolyabb mod-ra?

Most 35-40Watton lövögetem és annyira nem rossz*

1 kedvelés

Az egy akkus modot 25 max 30 wattig javaslom ! De a 30 watt az tényleg a legteteje ! És az sem mindegy milyen terheléssel (ohm) használod ! MTL 1 ohm környéke max 15 watt és bőséges gőz van !

5 kedvelés

Tartalékban szokott nálam lenni egy 21700-as Foxy One mod Druga rta val.
25-30 wattal 0.6 ohm tekeréssel …ha kedvem támadna felhőt kergetni :grin:
Bőven megvan a nap vele​:stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

25 maximum. Vagy 30-35, ha ritkásan slukkoksz.
A 21700 mod meg maximum 50-60 Watt.
Dupla 18650 mod 60-75 Watt.
Dupla 21700 mod 80-120 Watt.
Persze ezek az értékek minőségi Lg, Samsung, Sony vagy Pana akkukkal​:+1:
Egy Geekvape L200 vagy hasonló mod jó is, és nem is vészes árú.

3 kedvelés

0.15 ohm és 40-90W van a porlasztón

1 kedvelés

Az egy durva sokk egy szál 18650-nek, a csodaelektronika kiszipolyozza szegény akkut.
0.6-1 ohm, 10-25 Watt.

Az szép ! Örülj neki , hogy kérdeztél és még nem lett robbanás a vége ! Az a terhelés majdnem zárlat ! Ki javasolta ezt , hogy ez így rendben lesz ?

2 kedvelés

Ez még dupla 18650-nek is sok(k)…

1 kedvelés

Sok bizony ! Ezért javasoltam a dupla vagy több akkus modokat !
Egy a szerencse az elektronika megvédte a felhasználót !

4 kedvelés

Fehér Tomi mondta videóban, hogy ő 50W körül hajtotta, a porlasztóra 40-90W volt írva én meg kezdőként úgy voltam vele, hogy hát oké, de szerencsére agyban szinten voltam annyira, hogy rájöjjek ez így nem teljesen okés

2 kedvelés

Jobban jársz , ha fehér tomit jól elfelejted ! Azt is , hogy létezik a földön ! Ő pénzért bármit elmond még a felhasználó kárára is akár … ! Az eseted az élő példa ! :slightly_frowning_face:
Hányok tomikától :face_vomiting:

5 kedvelés

@Atis ahogy mondod, a pali egy fé… :face_vomiting: :face_vomiting: :face_vomiting:

5 kedvelés

Köszi skacok, ma is okosodtam akkor, maradok a 20-25W-nál

Egyébként ez a dolog, hogy ne töltsem a modban az akkut valós? Kikell adnom még 10ezret egy külső akku töltőre vagy bírják kezelni a modok is? Gondolom Tomit az Xtar is szponzorálja, ezért vagyok laikus

3 kedvelés

Őszinte leszek , várom mikor rángatják meg a palit úgy rendesen !

2 kedvelés

Nem kell 10 ezerért külső töltőt vegyél vannak 4 ezerért 4 ágyas töltők amik nagyon jók !
https://vape42.hu/termek/xtar_mc4s.html

1 kedvelés