Aegis S100 tank kérdés

Sziasztok! A napokban vettem egy GeekVape Aegis S100-t ehhez szeretnék tankot. Eddig podokat vagy kisebb porlasztós készüléket használtam,de az állandó porlasztó/pod utánpótlási problémákból már elegem van. Szóval most beszereztem ezt a csodát. Milyen Mesh építős tank lenne jó hozzá amit aksival is bír a mod? Tekerőset nem igazán szeretnék. Eddig mtl volt amit használtam, de nem zárkózom el a dl-től se.

Előre is köszi

3 kedvelés

Szia! S100-ra nem tennék sem Mesh sem DL RTA tankot. Válassz MTL/RTA-t azzal tökéletesen fog muzsikálni!

1 kedvelés

Esetleg egy dvarw dlt, 30 watt környékén. Vagy vannak itt mesh mágusok, akik a lapot megfelezik, így kevesebb levest eszik és beéri alacsony wattal. De ehhez rta kell. @M3nyu5 ennek a tudója.

1 kedvelés

Szia!
Köszönöm kedvességed @Ispy de én csak itteni tudást használok, amelyet @Kabak elvtárstól szocializáltam el, amúgy mesh trancsírozás címmel könnyen rá is lehet találni itt. A többiben abszolút igazad van, alacsony teljesítményen mellett lehet finom ízeket és gőzöket kinyerni a kazánból. :blush:
Az általam használt ( régebben és most ) szépségek
a következők:

  • Wotofo Profile RDA
  • Wotofo Profile RDTA
  • Wotofo Profile M RTA
  • Wotofo Profile Unity RTA
  • Vandy Vape Kylin M RTA

Jelenleg is állandó használatban van a legelső kettő, az első generációs Profile simán itthon csepegtetve, az RDTA pedig melóban egy GeekVape squonk MOD-on csücsül boldogan, a többi már nincs a flottámban. Ízben es gőzben szuperek, a Unity is de sajnos igen rosszak a záróizmai és könnyen elengedi magát, így őt nem jó szívvel ajánlom, a többit vásárold nyugodtan! :slight_smile:



Pár kép, hátha segít a döntésben. :blush:

3 kedvelés

Itt pedig az előbb említett írás:

3 kedvelés

Az a bajom (lehet hülyeség amit mondok) de ez a csúcsos hosszú szivószál szerű vég nem tetszik és csak olyat látok :frowning: ellenben a zeus tankok még a fat rabbit is tetszik kylin M rta?
gen__vyr_573302e7df6c0858d773cbc32367963c1c7b

A Zeus és a döglött nyuszi is duál rta.
Semmiféle képen nem ajánlom rá a teljesítmény miatt. Azokhoz kell a két akkus mod.
Single rta az ami inkább ajánlatos vagy a mesh @Kabak módszerével.

3 kedvelés

Szia,
az a helyzet a drip tipekkel (a “szívószállal” :wink:), hogy nem pusztán dizájn-elem, hanem a tank ajánlott használati módjához van tervezve.

Ahogy a többiek írták, ehhez a modhoz az MTL használat passzol inkább, ahhoz meg a szívószál drip tip jár :grin:
A legtöbb bolt (a normálisabbak) kiírja, hogy adott tank MTL vagy DL inkább, de ha nem, guglizd meg a tank nevét, gyorsan ki fog derülni.

2 kedvelés

Ezek a szípokák (:rofl: ) nekem sem jönnek be, sőt én a legtöbb gyárit eleve nem is használom, kivétel ez alól a dvarwé, meg hát az egyedi készítésű, nekem az egyenes és vastag jön be. :grin:

5 kedvelés

Istvánom ezek szerint úgy szereted, hogy érezheted!:grin:

Akkor kicsit el kell merülnöm ebben úgy fest… valaki a cerberost ajánlotta de volt aki a zeus subohm tankot… de kaptam több embertől is ezzeket ajánlásnak. Ezek jók lehetnek? Ezzel a kyrin-nel szemezek igazából :slight_smile:

Mindegyik szuper RTA / RDA, ellenben mesh opció esetén arra érdemes figyelni, hogy azt egy sima MOD valószínűleg nem jó szívvel fogja kezelni a magasabb teljesítmény miatt, hacsak nem az általunk említett felezett mesh lapka variációval használja az ember fia. Amúgy duál tekerést használó RTA sem ajánlott ilyenkor, vagy érdemes beruházni egy két akkumulátoros MOD-ra és minden probléma megszűnik. :slight_smile:

3 kedvelés

És számolj a kapacitásával is (hány ml) mert a mesh az szereti a hasát. Főleg ha nem felezed a mesh lapot hogy kisebb legyen a hevítő felület.
Az 5-5,5 ml tankok meshben pik pak ki ürülnek.
És ha nem figyelsz jön a dry hit!
Amúgy a kilyn finom ízű kazán. volt nekem is de pont a kicsi kapacitása miatt költözött.