Mesh tankot keresek

Sziasztok!

Lassan egy éve már, hogy elengedtem az analógot és egyéb alternatíváit és áttértem a vapelésre. Ezen belül is a mesh az ami igazán megfogott. Jelenleg egy Geekvape Aegis Legend 2-vel egy Zeus X mesh tankot hajtok amit igazából nagyon szeretek de minél többet olvasgatok a meshekről annál inkább válik világossá, hogy talán vannak ennél jobb tankok is mind ízben mind gőzben. Szóval keresnék egy olyan mesh tankot ami jobb lehet a jelenleginél. Ami fontos, hogy imádom a nagy és telt gőzfelhőket, és szinte csak gyümölcsös liquideket szívok, azokból is hűsítős változatokat (az se baj ha az agyam is lefagy tőle :smiley: ), illetve tudjam használni a jelenlegi modommal. Olvasgattam már a Wotofo Profile RDTA-ról de azt inkább elengedném mert félek, hogy a zsebembe folyik illetve kicsit bumszlinak is tartom. A kylin M Pro-ról is láttam ajánlásokat, ő például tetszik.
Előre is köszönöm, ha segítetek. :slight_smile:

3 kedvelés

Szia én 3 próbáltam és nekem a legjobban bejött az a vandy Vape KYLIN M PRO RTA . Nagyon könnyen lehet építeni. Felső levegős mint a Zeus X mesh ami pulsz pont szerintem mert ugye nem folyik ha jól építed meg. Én próbáltam mind a kettőt de nekem a vandy Vape sokkal jobb izéket adott . Gondolkodtam hogy miért van ez arra jutottam hogy levegőzése jobban van megoldva . Sokkal jobban telibe veri levegővel mint a Zeus .Egy nagyon jó kis tank és nem drága :slight_smile: én bátran merem neked ajánlani.

5 kedvelés

Ha nem kész tankok hanem a saját tekerésű akkor genesis rendszerű rba esetleg

3 kedvelés

Szia! Nem vagyok nagy szakértő, mindössze március óta gőzölök. Elég sokat kutattam egy jó mesh kazán után, rengeteg review megnéztem, olvastam és az első építős mesh kazánom Hellvape Dead Rabbit M RTA lett. Jómagam is a gyümölcsös-hűs ízeket kedvelem és azt kell mondjam ízre-gőzre zseniális ez a tank számomra DL-ben! Könnyen építhető, felső levegőzésű, nem folyik, igényesen kidolgozott. A mesh mérete 16x6.8mm, így elég sok fajta gyártó mesh-e jó hozzá. Én jelenleg Wotofo Nexmesh Clapton S-el használom, Firebolt M vattával, 30-35W bőven elég neki.
Mielőtt ezt vettem, Vandy Vape Kylin M Pro-n gondolkodtam, de végül e mellett döntöttem. Nem bántam meg! :smile:
Nemrég belefutottam egy nagy leárazásba, így most úton van a Vandy Vape Kylin M Pro is! Annak is 16x6.8mm a mesh mérete. Majd kiderül mit tud! Biztos jó lesz! :upside_down_face:

6 kedvelés

én a Kylin M Pro-t Clapton S-sel használom de nekem 0.18-0.20 ohmra jön ki az ellenállás, az pedig kéri az 50 wattot

1 kedvelés

A Nexmesh Clapton S 0.15 ohm-os, a gyártó 55-65W ajánl. Én több ízt nagyobb teljesítményen nem tapasztaltam, csak melegebb gőzt. Kíváncsi leszek Kylin M Pro-val ugyanez a setup mit igényel majd. :thinking:

2 kedvelés

Köszönöm a tippeket, végül egy profile x-re esett a választás ami hétfőn meg is jön.

1 kedvelés

0.15-nek írják, de nekem 3 hónap alatt egyszer sem lett annyi, mindig 0.18-0.20 közé esett, Te mit tapasztaltál?

2 kedvelés

baszki, én is azt nézegetem már egy hónapja :smiley: honnan rendelted amúgy?

1 kedvelés

Majdnem kylin M pro lett, de nagyon csábítanak a wotofo lapok és féltem hogy nem mind lenne vele kompatibilis. Utolsó pillanatban találtam meg ezt a tankot és nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.

2 kedvelés

0.2-t ír nekem is, azt hiszem kevés a kontakt felület a 0.15-höz.

Sourcemore-on most akciós (8ezer), igaz az nincs hétfőre a kezedben :smiley:
de mivel nekem nem sürgős (azaz pénztárcám sincs nemhogy pénzem), így én innen fogom venni egy ugyancsak akciós Legend 2 dupla 21700as moddal együtt :smiley:

1 kedvelés

Na hát úgy jártam, hogy végül nálam is kikötött egy Dead Rabbit M. Mondjuk mire megjött a hajam kihullott… de a lényeg hogy a profile x nagy csalódás volt, ugyanis baromi nagy watt kell hozzá, hogy az élvezhető legyen és azt a modom se nagyon bírta. Elcseréltem egy kylin m prora ami már jobb volt de azért szerintem nem a legjobb tankok közé tartozik… de ez a dead rabbit…. Ez valami csoda. Szerelem első látásra, az íze és a gőze is valami fantasztikus.
A hozzá kapott SS316tal használom 54 watton. Ízben odaveri a zeust és nem is olyan zavaróan hűvös a gőze se mint pl. a kylinnél. 10/10es tank.

6 kedvelés

Finom ízeket, jó gőzöket! :blush:

2 kedvelés

Majd egyszer próbálj ki egy squonk mesh rda-t. Mondjuk a wotofo profile-t. Meglátod, hogy van feljebb. :wink: