A vapelés bűvkörében - A tárgyak uralma

Én most kezdőként (másodjára, mert volt 2009 körül egy nekifutásom) úgy álltam neki, hogy kaptam használt próbakazánt, modot, akkut, egy kis levessel. És némi felújító anyaggal. Próbàld, kezdj vele valamit.
Ok, közben vérszemet kaptam, hogy nehéz beszerezni leveshez motyót, illetve a régi pár kedvenc íz emléke megmaradt. Akkor vegyünk 1 liter alapot, 14 aromàt, pár kis üveget, fecskendő és tű…mi baj lehet :grin:
Van 500 ml bekevert jó likvidem, erősek. Ízek top. Oké, meg akkor mtl tank…ja az van 2 használt.
Nosza, bogarásszunk, ez is klassz, az se volna rossz. Ok, visszafogtam magam, de pár hét múlva beesik 2 mod, 5 db mtl tank, pótalkatrészek.
(Győzzem kivárni! És bírja ki addig a minimálcuccom…vagy nyalogatom vape helyett).
Vigyázni kell, elkezdtem nézegetni a webshopokat​:grin: persze hogy tetszik sok minden.
Olvasom a Vaperinàt és Kingát - mint egy jó könyv. Nehéz letenni.
Közben drukkolok, higy összejöjjön a teljes átállás. Ehhez kell támogató közeg.
Otthon is, munkában is.
De itt ez feltétel nélkül megvan.
Jó itt.

Amúgy, mégegyszer így nem ugrok bele, hogy pont gőzölőm még alig van, de a levesek érnek egy szatyorral :grin:kóstolnám mindet, melyik mire lesz jó.

Nem szeretnék túl rákattanni a kütyükre, de “,mindent a szemnek” alapon már bekövetkezett…

Mondjuk hála Kinga és a többiek áldásos eszmecseréinek,.könnyebb nem vackot venni, ha mégis “jutalomfalat” kell…

(Amúgy sem vagyok pazarló, a 4 év alatt nem dobtam ki szegény Firebirdet se, pedig az üvege összetört…)

((Még mindig finom ez az elikvidvg Royal - kicsit enyhébben mentolosban még szereznem kell - valahogy. Más gyártó?))

10 kedvelés