A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Ennek szívből örülök :blush: a hűlés akkor pont nekem sem jutott eszembe… :thinking:

Akkor nálam is ez lehet a gond.ahogy írta a minap @Vaperina_Kinga is, h nem levegozik rendesen a brünci. Most nekem is az 1.2-es afc van benne, és 3as magra tekertem… De újra tekerem 2es magra és teszek nagyobb afc-t is bele… Aztán majd jövök az infókkal… :blush:

2 kedvelés




Ss316 clapton ,1,8afc isteni :slight_smile:

5 kedvelés

Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem hogy pár slukk után miért van égett íze? DL tankom van, de mindegy milyen tekercset használok pár slukk és egeti a vattát… Így sajnos élvezhetetlen… Előre is köszi a válaszokat!

1 kedvelés

Milyen vatta? Milyen húzal? Mennyi watt? Meg kéne egy kép róla minden oldalról.

2 kedvelés

Nincs liquid a vattában.

1 kedvelés

Megjött Sherlock :rofl:

1 kedvelés

Ezen nyomon már el lehet indulni.:+1:

Pl. a vatta rövid vagy nagyon szoros a tekerésben, az oka lehet a szárazságnak.

Ha konkrétan egy Brünci tankról van szó, gondolom a sodronyoknak is kell idő a manna szállításhoz.

Ha a vattával és a sodronnyal minden ok, az induló tejesítmény is lehet sok a tekerésnek elsőre. Fokozatosan növelve érdemes ráküldeni a friss tekerésre.

Újtekerésnél kis idő amíg a vatta “betörik”, addig csak bejáratós mint egy új autó. Kb. fél tank után már közelíthet az optimumhoz…

Ha a teljesítmény is ok, akkor pl. lehet, hogy üres a tank??? :wink:.

2 kedvelés

Az is lehet, hogy láncslukkolsz és a sodrony lassan szállítja a levest, próbálj nagyobb szüneteket tartani két slukk között.

2 kedvelés

316L Mesh325 háló lapokat kell szerezni ha bírsz cserléd ki arra sodronyt . Én szereztem de hogy honnét meg ne kérdezed :I

1 kedvelés

Nem tudom milyen vatta vapefly a neve :rofl: a huzal az 0.3ohm Ni80. A watt meg igazából mindegy mert mindenhogy éget 3 slukk után… De 40-50watton használtam de ahogy írtam, 30watton is éget. A vattázást próbáltam kevesebbet, többet, belegyűrve, belelógatva. Már minden próbàltam amit találtam a neten.:rofl: De én is arra gondolok hogy az acél sodrony nem viszi fel a lötyit.

3 kedvelés

Ha ennyire mindegy neki, akkor a sodrony lesz, a brüncik nem szeretik a láncslukkot.

De @Deepfreeze Holmes nagy hilda fan, csak b@szik segíteni. :rofl:

Az enyém MTL, DL hildával nincs tapasztalásom. De igen, mindaz lehet, amit itt összehordtunk :slight_smile:

1 kedvelés

Nekem is mtl, szárazon csak akkor szívtam a vattát ha túltömtem. A brünhilda nagyon kevés vattát kér.
De mondom, ez mtl.

2 kedvelés

Én tömöm rendesen :smile:

1 kedvelés

Most akkor tömni vagy nem tömni…???:rofl:

Plusz egy a tömnire…vagy miről is van szó? :grin:

Nem, nem arról :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Libát. (meg pár betű, ez a feature shit)

Nekem is a liba jutott eszembe :grin: libamáj… Ahh, csöpög a nyálam :joy::joy::joy: