A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Szia! Nekem van kettő is (már csak volt mert egyet eladtam) nekem mind a kettő dl volt mert az mtl-t ugyan próbalgattam de soha sem fogott meg. Az egyiket nagyon sokat használtam és az bizony el is kezdett folyni az üveg és a fém összeérésénél, de ez simán cserélhető csak ott el tud fáradni a gumi, ezen kívül folyást nem tapasztaltam csak akkor amikor kapkodva késésben megtöltöttem aztán nyitva maradt a betöltő nyílás akkor viszont a zsebembe is belefolyt, szóval erre oda kell figyelni. Tisztitásban nem mondanám macerásnak csak egy kicsit időigényesebb mert áll egy pár elemből. Amit nagyon kiemelnék benne az a levegőzés, nagyon jól személyre és igényre szabható és jól állítható. Én az építését is szerettem, jól hozzáférhető minden irányból és tényleg könnyen építhető. A mérete szerintem a legkérdésesebb dolog, nem egy kis darab és ezt szerintem választásnál figyelembe kell venni hogy ez kinek fér bele és kinek nem, én egy Aegis X-en használtam és a kettő együtt azért egy robosztusabb látvány amit azért a szemnek szokni kell egy kicsit.

5 kedvelés