A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Sziasztok!

Kb. 1 hete váltottam porlasztóról az építésre, rengeteg videó és fórum olvasgatás után megvettem a Brünhilde mtl-t.
Gyári huzallal semmi íz és melegedett… Majd ismét jött az olvasgatás és kipróbáltam 6-7 féle összeállítást különböző huzalokkal és ellenállásokkal. Az egyik ízetlen volt, a másik kapart egyik sem volt jó. :nauseated_face: Köztük volt a Kinga által használt Vandy huzal 5 tekeréssel is, de borzalmas volt… Már kezdtem feladni a clapton huzalt, mert kb. tűzijátékot rendezett a tankban… :boom:
A vége az lett, hogy adtam ennek az összeállításnak még egy esélyt, annyi apró változtatással, hogy szorosabbra vettem a tekercsek közti rést, picit lejjebb tettem a levegőzéshez és lazábban vattáztam (annyira, hogy a behúzásnál ne mozdítsa el a tekercset)…
Úgy érzem megérkeztem, 1.8 afc-vel tökéletes ízek, tökéletes hőmérséklet és nem akar szétrobbanni a tank a pattogástól. :star_struck:
Azt tanácsolom a kezdőknek (mint én), hogy olvass és kísérletezz!
Szerintem a fórum nélkül már a sarokban pihenne a kisasszony és szívnám a porlasztós tankom… :man_shrugging:

9 kedvelés