A következő MTL RTA

Jó reggelt. :blush: Most valahogy több dolog jut eszembe mint tegnap. :sweat_smile: A Kizokut is sokan dicsérik, illetve a Berserker V2-t, nem a minit a nagyot. Erre a kettőre jómagam is pályázatot nyújtottam be. Még tanakodom. :slightly_smiling_face: Amit megbántam, hogy valaha eladtam az az Ammit MTL RTA. Az valami eszméletlen finom tank. :yum: Jó-jó nem ettem meg, ne úgy értsd. :sweat_smile: Az MD is jól vizsgázott sokaknál. :slightly_smiling_face: Vagy egy Tauren esetleg? :thinking: A Manta MTL v2 is iszonyat jó. De csak a V2 ami ilyen jó, a v1 volt és szinte utáltam. :confused: A Hastur-ról is baromi jókat hallottam. Érdemes felirni a listára, bár én sajna nem próbáltam. A Siren-ek is nagyon jók, igaz az már régi tank, de volt a kezemben mindkettő és csak pozitívat tudok mondani. :slightly_smiling_face: Mostanság a Melin Nano-t is sokan dicsérik, baráti körben meg még vannak őrülve érte. :sweat_smile: Ismerek olyat aki már a 3. Merlin Nano-ját veszi, mert annyira jó. :slightly_smiling_face: Ami még számomra az évek alatt hatalmasat szakított az a Firebird, de már annyira nem népszerű mint régen. Nekem az a tankok tankja. Minden tekintetben. :slightly_smiling_face: Ami még ennyire bejött az a Skyline. De ez is régi. :confused: Bár lehet tetszeni fognak. :slightly_smiling_face: A Skyline tesója a Spica Pro is dobogós, bár még Őt sem sikerült lepróbálnom. :slightly_smiling_face:

Asszem ennyi. :sweat_smile: A mai tankok közül én is nehezen döntenék, mert mind jó. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés