A kezdetektől

Sziasztok.
Teljesen új nekem minden. Még csak az elhatározás van meg, hogy cigiről elektromosra váltok. Ha valakinek lenne kedve segíteni azt megköszönném! Tapasztalatok, segítség a kezdésben minden érdekelne. Köszönöm szépen :blush:

12 kedvelés

Szia @Adrienn !

Üdv a klubban!

Első és legfontosabb kérdés: mit és mennyit szívsz? Az elején nagyon fontos, hogy a nikotin erősség jól be legyen állítva, így kisebb a visszaesés kockázata.

A másik kérdés: milyen ízekkel szeretnél megismerkedni? Dohány, desszert, desszert dohány vagy gyümölcs, gyümölcs mentol. Az tudni kell, hogy cigi íz nincs, minden lé kicsit édeskés, vannak jobban és vannak kevésbé édesek.

Utána nézünk neked valami jó kis kezdő szettet :+1:

Addig is ajánlom @Vaperina_Kinga remek írásait kezdőknek:

Na közben csak rájövök mit is akarok linkelni neked :joy:

7 kedvelés

Szia @Adrienn !

Üdv a Vaperinán! Az előttem szólók több dolgot is leírtak, ezért én csak egyet kérdeznék. Van Vaper ismerősöd, esetleg valaki a közeledben, aki Vapel? :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia Adrienn!

Mindenkinek lesz kedve segíteni. Sok sok kérdés hangzott el eddig is, így nem terhellek tovàbbiakkal.
Azt még érdemes àtgondolnod, kb mekkora a költségkeret amibe bele kell férnie a vape cuccoknak. Az sokat tud segíteni.
Kalkuláld be azt is, hogy lehet, párhuzamosan hódolsz majd egy darabig a szenvedélyeknek, így “picit” a költségek is magasabbak lesznek.

6 kedvelés

Szia Adrienn!

Azt is kalkuláld be, hogy meg fognak változni a “cigizési” szokásaid. Másképp más időpontokban és nem ugyanannyi ideig vapel az ember, mint ahogy az analóg cigit szívja. Ez magától alakul mindenkinél, de olyat még nem ismertem, akinél minden maradt a régiben :slight_smile:

8 kedvelés

Szia Adrienn !
Ne félj kérdezni itt jó emberek (vaperek) vannak és mindenki segít !Márpedig tutira találnak megoldást BÁRMIRE IS :wink:
Ha az elhatározás megvan ,már féllábbal "Vaperina"vagy :blush::blush::blush:

9 kedvelés

Szia @Adrienn :blush:

Először is, légy üdvözölve a Vaperinán! Örülünk, hogy ide találtál! :heart_eyes: Érezd jól magad! :heart:

Előttem már leírták a tutit. :slightly_smiling_face: Én is abból indulnék ki, hogy mennyit cigizel jelenleg, milyen erősségűt, milyen ízeket kedvelsz? Illetve még egy dolog. Mit szeretsz a cigiben? Ha nagyon szűk, homlokhorpasztós? Vagy, ha már e-cigi akkor nem e baj, ha kicsit “lazábban” kell szívni? Esetleg olyanban gondolkodsz ami nagy gőzt ad, vagy az íz a fontosabb? Ha ezeket megtárgyaltuk, jöhet majd a kezdőszett. :blush:

Addig pedig ajánlom a Gyorstalpalót. Ispy már linkelte. :heart:

7 kedvelés

Szia. Sajnos senki ezért nagyon nehéz az elindulás​:pensive: Videókat nézegetek, de sajnos az nem olyan… Millió kérdés van bennem. Milyet vegyek elsőre, a kezdő szett mellé mi az amit már be kell szerezni(pót alkatrész) liquid, miből mennyi elég egy hónapra? Mennyibe lesz a kezdés és utána. Szóval semmivel se vagyok képben, csak azzal hogy szeretnék váltani. Természetesen elkapkodni sem szeretném ezért érdekelnének tapasztalatok, ajánlások, pedig futnék már venni valamit amivel azt se tudnám mit kezdjek…:grimacing:

2 kedvelés

Szia​:blush: Köszönöm a kedves befogadást. Olvasgatok, videókat nézek de sajnos mivel nincs a közelemben senki, nincs egy kézzel fogható próba ezért még nehezebb… 20éve dohányzom, kb.15szálat naponta. Biztos fura lesz, de már nagyon várom hogy megtaláljam a nekem valót és kipróbálásra :blush:

3 kedvelés

Szia​:slightly_smiling_face:
Örülök,hogy idetaláltál​:kissing_heart:
Érezd magad jól!
Olvass sokat,megéri​:slightly_smiling_face:
Kérdezz bármit nyugodtan.Itt nincs buta kérdés​:heart:

3 kedvelés

@anon31274546 igen,az nem árt(ana):wink:

1 kedvelés

Szia :blush:
Köszönöm szépen kedves vagy! :hugs:
Millió kérdés, tudatlanság, csak az elhatározás a biztos. Olvasgatok, nézegetek de egyenlőre minden kínai :rofl::roll_eyes:

2 kedvelés

Pont ezért jók a cikkek, állítólag jól magyarázok. :sweat_smile: Ha nincs a közeledben senki, akkor is a közeledben van valaki. Csak ülj a gép elé, vagy fogd a telefonod. És ott is vagyunk. :blush: Ha pedig letöltöd a böngészőből az alkalmazás akkor könnyebben el is érhetsz minket. :slightly_smiling_face:

Bármilyen kérdésed is legyen, itt leszünk. :heart: A cikkek alatt is felteheted a kérdéseket. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ugyan így voltam vele​:wink:Ezért is jó,hogy beírtad a keresőbe,hogy vaperina.cc :wink:

2 kedvelés

Már látom​:blush: Köszönöm hogy ideirányítottál :kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Vannak ám a közeledben​:wink:Használd a lokátort​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia. Sümeg és Graz mellett.

3 kedvelés

Előbb kellett volna elhatároznom magam​:grin: Hol találom a lokációt?

2 kedvelés

Köszi, megtaláltam :blush:

3 kedvelés

Én Győr mellett lakom, ha össze tudjuk hozni, tudok személyesen segíteni a választásban, ha gondolod.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés