Nagyon kezdő

Sziasztok!

Két éve álltam át az Iqosra, de már azt sem szeretem, szeretném leváltani. Egyelőre eldobható ecigit használok mellette (már amikor hozzájutok), de az igazi egy saját, szépséges készülék lenne. :heart_eyes:
Tegnap mutatta egy kedves csoporttag ezt az oldalt. Mióta regisztráltam olvasgatom, de már zsong az agyam és egy nagy káosz az egész. :grinning:

Szóval szeretnék javaslatot kérni, milyen készüléket vegyek, ami nem a legdrágább, könnyen kezelhető (az Iqos takarítása is macera számomra), van gőze és szép. :grinning: Nem a rögtön tüdőre szívós kell, hanem a másik. MTL?

Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy mindent értsek, amiről itt beszéltek, de igyekszem. :see_no_evil: Köszi!

8 kedvelés

Szia @Krisztocska !

Ne aggódj, amikor én először beléptem egy ecigi fórumra, akkor először azt hittem, hogy nem is magyarul beszélnek, bár furcsa volt, mert pár szó ismerős volt, de a többi kínai.

Az első és legfontosabb kérdés: mennyi pénzed van? :grin:

Első körben azt tudom mondani, hogy 20k minimum legyen, de ha 2x annyi, akkor az sem baj, ha mégtöbb, azt is megoldjuk.

Ahogy nő a keretösszeg, úgy tudunk menni minőségben és tartóságban feljebb, 20k, de inkább 30k az a belépő szint, alsó polc, lehet vele élni, de van még hová fejjebb, ha első körben csak kipróbálni szeretnéd, akkor egy kezdő szett+valami folyadék az a 20k.

9 kedvelés

:grinning: Megnyugodtam. A 20-30 oké.

2 kedvelés

Akkor az egy valamilyen beépített akksis cucc lesz, el lehet vele indulni, de számíts rá, hogy pár hónapon belül venned kell majd még ezt-azt.

Nademajd a többiek ontják az ajánlásokat, ezen a szinten már nem vagyok naprakész.

6 kedvelés

Szia @Krisztocska :blush:

Üdv köztünk, érezd jól magad :heart:

Én minden kezdőre a Zelos szettet akarom rátukmálni. :sweat_smile: Aspire Zelos 2.0, mint egy faék. :slightly_smiling_face: Beépített akkus, így azzal sem kell egyenlőre foglalkoznod, hogy akkut cserélj, a menüje egyszerű, a tankja csakis MTL. Annyi, hogy külföldről olcsóbb a porlasztó hozzá, de itthon is lehet kapni azért. :slightly_smiling_face: Ez tényleg egy belépő szintű készülék. :slightly_smiling_face: De lehet ezt csak én gondolom így. :thinking: Mindenesetre szuper cucc és van pirosban. :slightly_smiling_face:

De Ispy-nek is igaza van. Ha van pénz, minden van. :slightly_smiling_face:

Meg majd ki kell deríteni, hogy milyen ízű és milyen erősségű liquid kell Neked. :thinking:

9 kedvelés

Amit ismerek és még kapni is az a zlide az innokintól, ezzel el lehet már kezdeni:

Ha felmegyünk 40k-ig, akkor már egy olyan szett is belefér, amit később lehet majd bővíteni:

Olcsóbb pod, belépó kategória, de ajánlott:

Vagy a jól bevált, itt is sokan használják a mai napig, igaz ez is belépő kategória:

És még csak karcolgatjuk a kínálat alját.

Javaslom @Vaperina_Kinga írását a kezdő készülékekről, mi az a pod, mod, cserélhető akkus vagy sem, előnyők, hátrányok.

https://vaperina.cc/search?q=kezd%C5%91

Ha a készülék megvan, akkor jöhet a mit rakjunk bele, na az már nehezebb ügy, először is kell majd, hogy most mit szívsz és mennyit.

8 kedvelés

Én a Vaporesso GTX ONE KIT-et mondanám, mint beépített akkust. Ami porlasztót próbáltam, abból a Vaporessok voltak a legjobbak.

5 kedvelés

Talán ezt ,nem kell megijedni hogy francia oldal .Rendelestől számított egy héten belül a kezedben lesz.Regisztrációkor kapsz 5€ kedvezményt,ingyenpostával érkezik ,nagyon erős akksi,több szín ,a márka a garancia a minőségre .:sunglasses:

6 kedvelés

Köszönöm. :slightly_smiling_face: Az Innokin ránézésre nagyon tetszik, valami ilyesmit szeretnék. Volt nekem régen egy hosszú alumínium valamim, már a nevét sem tudom, de alig volt gőze, nem szerettem.

Amíg cigiztem, csak a leggyengébbet bírtam elszívni, az Iqos erős is volt, szóval maradnék a gyengébb vonalnál. Jelenleg egy doboz Heets elmegy simán.

3 kedvelés

Ránézek, köszi. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszi! :slightly_smiling_face:
Nem akarok nagyon erőset semmiképp sem. De először legyen meg a készülék, úgyis jövök zaklatni. :grinning:

3 kedvelés

Ohh… ez is nagyon tetszik! :heart_eyes:

1 kedvelés

Ha külföld is játszik, akkor ajánlom a https://www.kumulusvape.fr -t, 50 eur felett ingyen szállítás, plusz első rendeléskor van -5 eur kuponkód (bienvenue) és még valami ajit is választhatsz. 1 hét alatt nálad van, és még egy csomó mindent is vehetsz, amire nincsen szükséged. :grin:

Amit még tisztáznunk kell, hogy magadnak akarod kutyulni a lét a gépbe, vagy készen akarod venni? Az egyik olcsóbb, a másik egyszerűbb, de drágább megoldás.

4 kedvelés

Melyik innokin, a zlide vagy a zenith? :thinking: Mert ez 2 külön liga, az egyik cserélhető akksis, cserélhető tankos, a másik meg nem.

De a cserélhető akksishoz kell 2 akku (1 váltás legyen), meg egy 2 ágyas töltő. Igaz az elején 10k-val több, de a beépített akksisban, ha meghal az akku (1-2 év), akkor kuka az egész készülék.

Akku:

Töltő hozzá:

Ez 8k összesen, szerintem, ha belefér érdemes ebbe az írányba menni (privát vélemény).

Tehát ha a franciáktól veszel egy z80 szettet, 2 akkut, 1 töltőt, akkor a kedvezmény kuponnal és ingyenes szállítással fogsz fizetni 30k-t és már csak a folyadék kell majd bele, de a tankot bármikor le tudod majd cserélni másik tankra, ezek az akkuk meg 3 évig simán elmennek. Sőt még tovább is, mert az én lg akksiaim már elmúltak 3 évesek, de nem akarnak beszarni, pedig már rég megvettem a csereakksikat.

4 kedvelés

Soknak tűnik kiadni 2-3havi cigi árát egyszere de én azt mondom ennyit ki kell adni ahoz,hogy jobb minőségű készűléket vegyél.Én erre 3év után jöttem rá addig mindig volt valami baja álltalába tönkre ment.

6 kedvelés

Szerinem az aspire és az innokin csinálja a legszebb kínai modokat, legalább is nekem tetszenek.

3 kedvelés

@Krisztocska a kedves az túlzás​:roll_eyes::joy:
Nagyon örülök,hogy itt vagy​:slightly_smiling_face:
Ha én “sok” vagyok néha,várd meg mi lesz itt​:joy:
Viccet félretéve,mindenki segíteni fog mindenben​:heart:

3 kedvelés

@Ispy nem csalódtam benned most sem​:wink::joy::joy::joy::heart::heart::heart::kissing_heart:

3 kedvelés

Kinézettel nincs baj…Bár hozzá teszem az utobbi időben egyre jobb minőséget csinálnak kínába is …régebbi márkát kell választani az talán jó…

3 kedvelés

Tudod, ha shoppingolásról van szó, nem viccelek :rofl:

3 kedvelés