A kezdetek..meg a továbbiak

Nem emlékszem olyanra ami részünkről engedélyhez lett volna kötve és anélkül nem jelenhetett meg az oldalon. A másik fél az más kérdés, arról nem tudunk.

5 kedvelés

Elmehettek, ha szeretnétek. Megengedjük. :joy::joy::joy:

Viccet félre téve. Ahogy @Donat is írta, nem kell engedély. Az, hogy a másik félnél mik folynak, vagy mit szabad ott és mit nem, az már más kérdés. Természetesen, ha úgy gondoljátok, menjetek el, érezzétek jól magatokat. :hugs:

2 kedvelés

Mi tartottunk már pár korlátozott létszámú talit, de ezek csak pofáztak, meg ittak. :joy:

Na jó, azért előkerült mindenkinél a sok lefolyószökevény is. :grin:

1 kedvelés

Ez olyankor rossz, ha a másik el se jön :rofl::rofl:

Az más, az a véper nem találkozó. :sweat_smile:

Antitali, vágom. Viszont ott nincs vita :grin:kié a cech.

Inkább egy vaperinást választanék…
Amúgy azért kérdeztem mert én se gondoltam volna, de a szabályzatot se nagyon olvastam :sweat_smile:
Fb csoportban tessékeltek már ki egy vaperina keverdés linkért​:rofl:

Régebben engem is nagyon sok fb csoportból vágtak ki, azóta se tudom miért :thinking::sweat_smile:
Szerencsére itt a vaperinán nem probléma ha egy mtl-s poszt alá beküldök egy dl szettet​:rofl:

Vita? Legutóbb én fizettem, de több pénzel jöttem el, mint mentem. :sweat_smile:

Hiába magyaráztam, hogy nem jön ki a matek…

1 kedvelés

Nagyon köszönöm.Van még ebben-ezekben pár nap-hét ahogy elnézem.Korrekt. :laughing: :saluting_face: :thinking: :wink:

Valaki írja már le nekem legyenszíves melyik az a “másik fél”.Én nem tudom, “szégyenelem” is magamtot.
Privátban,hogy ne legyen baj belőle. :wink: :thinking: :face_with_monocle: :slightly_frowning_face:

Én általánosságban értettem, hogy

tehát, hogy a másik fél hozzájárult e az adott tartalom, információ stb. megosztásához. Persze ha ez harmadik féltől származik. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

OK.THX :grinning:

1 kedvelés

Igen, köszönöm! Szerencsére (mert nem vagyok FB-tag) valaki feldobta az egyik discord csatornára is.

2 kedvelés

Most jutott rá időm. Valamelyest szebb lett, de még mindig nem az igazi.
Ha ez se jó, holnap újra próba :man_shrugging::smiley:





4 kedvelés

Szerintem szép lett. :blush: Ha leér a vájat aljáig akkor köpködni tuti nem fog. A betörési idő pedig vatta függő. Lehet picit később finomabbnak érzed majd. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Sercegni serceg, eddig nem köpköd, meglátjuk.
Köszönöm :blush:

5 kedvelés

A sercegés gondolom nem sérti a füledet,a liquid ne menjen a szádba,az lényegesebb,szerintem. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Egyértelmű, csak gondoltam megosztom a tapasztalataimat. Mondjuk ez a sercegés lehet csak az első liquidezéstől van, mintha múlna.

2 kedvelés

Az jó, ha serceg. Én kifelyezetten szeretem, ha halkan hallatja a hangját. Az jelzi, hogy jól porlaszt. :blush:

8 kedvelés