Beköszönök :)

Sziasztok!Tegnap találtam az oldalra,most javában bújom a témákat.Aktiv 28 év cigarettázás után két és fèl hete vettem az első kitt-emet.Legelső naptól kezdve 2-4 cigit elpattintottam,de kb pár slukk után meg is bántam ,ettől a héttől kezdve pedig egy szál nélkül megúsztam .Kizárólag klasszikus módon mtl-ben nyomom különböző dohány ízekkel ,amin egyelőre nem is kívánok változtatni .A különbség pedig…bő hete köhögès mentesen,nincsenek fázós,hideg lábujjak tehat az ér rendszerem is tisztul.Szinte el sem hiszem :slightly_smiling_face: Már úton vannak az újabb adag liquid-ek és meg egy set,habár ezt csak a készülék miatt rendeltem tartalék erőforrásnak.Most pedig már a következő kazánomat vadászom.Egy elégedett felhasználó !

27 kedvelés

Szervusz Attila !

Üdvözlünk a Vaperinán ! Érezd jól magad ! :blush:

6 kedvelés

Szia @Paldeak_Attila !

Üdv a közösségben! :slightly_smiling_face: Gratulálok! :slightly_smiling_face: Érezd jól magad, ha pedig kérdésed van, ne tartsd magadban!

7 kedvelés

Üdv nálunk! További vapegazdag napokat! :wink:

5 kedvelés

Szia Attila! :blush:

Légy üdvözölve nálunk! Örülünk, hogy ránk találtál! :heart_eyes: Érezd jól magad! :smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Én 16 év után lassan 2 hete álltam át. :slight_smile: Napi 1 doboz cigi minimum, mostanra lecsökkent 1-2 szálra. Az utolsó doboz cigiből maradt még 1 szálam a reggeli kávéhoz. Ezt leszámítva én is el vagyok egész nap az analóg nélkül. Sok sikert a végleges átálláshoz! :wink:

7 kedvelés

Sziasztok,Köszöntünk minden újonnan érkezettet.

4 kedvelés

Szia.Érezd jól magad!Örülök nagyon, hogy bújod a témákat :slightly_smiling_face:Nagyon sok hasznos olvasnivaló van itt​:slightly_smiling_face:Mit rendeltél még?Most lett másik témában említve a Nautilus gt mini tank​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Tényleg sokmindent lehet itt olvasni​:slightly_smiling_face: Általában(kb mindig) csak külföldi oldalakat,fórumokat böngészek,de ez megfogott.Egyelőre csak egy aspire onixx kit-et rendeltem,de csak a készülék miatt(mod?),hogy legyen tartalék erőforrás . Valószínű erre napokon belül majd szerzek mègegy nautilus 2 s tankot, habár most van nálunk akciósan nautilus 2 kazán 12€-èrt,nem tudom az butább-e…,tetszik az is.Azután majd látom akarok-e építgetni,vagy maradok a porlasztòsiknál​:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

A Nau2 alulról tölthető, a Nau2S már felülről. Ami azért jó, mert mikor a Nau2 fém palástját le szoktuk szedni a töltés miatt (mutatom, találtam képet)…

stribrna-1-1.png.big

…akkor néha napján kicsit felbiccent az üveg, ezért volt hogy szivárgott. Illetve a porlasztó csak úgy cserélhető, ha levesszük az üveget. Ami akkor gáz, ha mondjuk 3/4 tanknyi liquidnél beég a pori.

S ekkor jött Aspire-éknek egy isteni szikra…

A 2S-t már felültöltősre csinálták. Ami sajnos csak a töltést konnyitette meg. Mer’ a marhák ugyanúgy a deck-re tették a palástot…

Így én ennek fényében. Illetve saját tapasztalat útján aszondom, a sö betűset vegyétek. :blush:

9 kedvelés

Ja még annyi, hogy a 2S kissé szűkebb levegőre. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszi az infót !Akkor maradok a 2S-nél,a töltését amúgy is szeretem és mikor első készülékemet vadásztam az egyik dolog ami megfogott a drip tip formája volt.Az elmúlt pár évben sodortam a cigit ,amihez ultra slim 5.5 mm-es tippet használtam.A 2S elég jól visszaadja azt a feeling-et.Nézegettem is ma 2 rta-t ,ami elég tetszetős és hasonló kinézetű .

3 kedvelés

Én már egy ideje tekertem a cigit és meg van 4-5 csomag dohányom(kb 3-4 hét),de erős dohány ízű liquid-ekkel 18mg 4. napja tiszta vagyok​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Most esett le, hogy 2S van a Zelos-on. Ne haragudj. :slight_smile: De a lényeg, hogy jót vettél. :blush: Gratulálok! :heart_eyes: Hamarosan már 4 hét lesz, majd 4 hónap és így tovább! Úgy hiszem ez sima út lesz. :slight_smile: Ha kérdésed lesz, vagy elakadsz valamiben mi itt leszünk. :smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés