A kezdetek..meg a továbbiak

Én úgy szoktam, hogy feltekerem a huzalt, az utolsó hajtást körömmel elhúzom, tehát szét fele, összenyomom aztán ismétlem amíg szép nem lesz.

6 kedvelés



5 kedvelés

Általános tapasztalat:

Ha szárazat kapsz, rossz a léellátás, rövid vagy túltömött vatta és vagy kombinálva magas teljesítménnyel.

Ha fröcsög, pattog, liquvid többletre utal. Nincs tökéletes gőzképződés, csak rotyog a koilon a lé. Ritka vattázásra és vagy alacsony teljesítményhasználatra utal.

A 3,0mm vatta a 2,5mm-es coilban biztossan nem kevés és szerintem nem is indokolt. A folyamatos és megfelelő léellátáshoz szükséges az egyenletes vattázás, azonos menetemelkedésű coilozás.

Valószínűleg a tekerésed a két szélen pattog. Középen szárad, lehet hogy a liquvid el se jut rendesen az egész hosszon. Próbáld ki és nézd meg összerakás elött!

Hamar meglesz a tökéletes építés és nem szégyen többször újraépíteni (saját tapasztalat :wink:). Hajrá!

7 kedvelés

Nincs az ujraepitessel semmi baj. Ezer eve epitek. Megis van amikor nem tetszik valami es mar szedem is szet.

4 kedvelés

Nalam a 22- es dvarw igy nez most ki. Tegnap tekertem ujra.

5 kedvelés

Belenéztem a kajmánba, nem, inkább nem fényképezem le. :sweat_smile:

3 kedvelés

Tudjuk a tied kokszos , fekete. :grinning::grinning::grinning:

Lécci,lécci,lécci,csak riogatásnak. :thinking: :shushing_face:

Emiatt lennének jók vaper-talik, mert ott a kezdők maguk is építgethetnének, miközben a gyakorlattabbak segítenének nekik. Az mégis jobb lenne, mint bármilyen video a YT-ról. Én gyakorlottként most építettem a DotStick-be egy porlasztóhelyettesítő (mert azokat nem vagyok hajlandó venni) mini ReeWape Ruok RBA-t, de az egy élmény volt! Annyira kicsi, hogy pl. az első tekerésem rövidzárlatos lett, amit hét év alatt még sosem sikerült elérnem :rofl: De én örültem neki, mert új tapasztalat volt! Amúgy szuper lett, nagyon adja az ízeket!!!

5 kedvelés

Ezek így hasznos infok nagyon.

Bár kicsit ellentmondásos az eddigi olvasataimmal.

Azért lett a 2.5-ös magba a 3-as vatta (jelenleg csak 3-as vattám van), valamint azért lett széthúzva a coil, mert azt olvastam ezek ellenszerei lehetnek a fröcsögésnek.

Most az itt általad és többiek által leírt tippek alapján (köszi, nagyon szuperek vagytok! :blush::pray:) megyek majd tovább, aztán csak sikerül :blush:

6 kedvelés

Ha megnezed az enyem is szet van huzva. Nem vadalat modjara, de szet. Vatta nalam super sorb cotton. Ha jol emlekszem neked is az van. 2,5 magra tekerek 28ga- s huzalokat.

2 kedvelés

Jó, hát akinek van erre használható körme, úgy könnyű :sweat_smile:
Egyébként próbáltam. A lábak mentén szétjött, a két középső maradt egymás mellett.

Vapefly Cotton Clouds vattát vettem. A huzaljaim meg SS430 24GA, Kanthal 26GA. A fentebbi képeken a Kanthal

Teljesen jogos.
Csak antiszociális vagyok egy vaper talihoz :joy:

Szerk: de szerencsére itt a :vaperina: :heart:

Mondjuk ez még csak most kezd kokszossá válni, volt már ennél sokkal durvább is. :sweat_smile:

Amelyik a világosabb…azt tegnap vattáztam újra. :thinking:

5 kedvelés

nálam még annyira nem akut a szitu, hogy direkt kihagyjak egy vaper találkozót :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Amúgy várható valamikor ilyen? Mert most már az idő is alkalmas egy kis kültéri légpárásításra!

passz :slightly_smiling_face:

Én egy másik - engedély nélkül meg nem nevezett - platformon olvastam egy tervezett taliról.

Júniusra tervezik a vaperek a vaperekért asszem.
Fb-on olvastam. Ehhez kell engedély?

@Vaperina_Kinga ?

1 kedvelés