A kezdetek..meg a továbbiak

Újabb helyzetjelentés.

Beléptem az RTA-k világába :partying_face:

Egy Dead Rabbit M tankot rendeltem, sourcemore-ról. Meg behúztam az 1 centes Geekvape RDA-t is akkor már :smiley:
Tűkön ülve vártam a csomag érkezését.

Egy hete meg is kaptam, lázasan neki is láttam a beüzemelésének.

Kezdésnek beraktam a 0.25 Ohm-os mesh lapot. Sajnos nem volt az igazi az élmény. Csak rövideket tudtam slukkolni, mert idővel mindig égett íz jött.
3-szor újravattáztam, és vagy rosszul csináltam (próbáltam ferde vágással is), vagy nem vagyok kompatibilis vele, de hosszabb slukkolnál továbbra is jött az égett íz. Alacsonyabb watton meg nem volt jó a gőz. Vagy akkorát kellett beleszívnom, amitől beszédült a fejem.
Ahogy nézegettem nem igen van belőle nagyobb ellenállású.

Emiatt aztán a tekerés útjára léptem, és megcsináltam bele az első saját tekerésemet :partying_face:
SS430, GA24, 3-as magon 8 menet szorosan, 0.4 Ohm papíron, 0.35-re sikerült. Átmérő 3-as vattám van, azt tettem bele.

Kinézetre nagyon pöpec lett, azonban a működésében volt egy kis gond. Szívás közben kb 1.5mp után kis pukkanás, meg kis fröccsenés. A driptip is csupa lötty volt. Égett íz legalább nem jelentkezett. Gondoltam akkor az irány megvan.

Olvasgattam itt a témában, mi okozhatja ezt, és tekertem egy újat. Most 2.5-ös magra tekertem, hézagosan, szintén 8 karika, bele a 3-as vatta. 0.32 Ohm-ra sikerült, ha jót mér a mod.

Ez most nem sikerült szépre, viszont a működése kb tökéletes lett. Jó íz, jó gőz, nincs frőcsögés. Elégedett vagyok :blush:

Sajnos képeket nem csináltam, mivel nagyon rá voltam pörögve, hogy mielőbb szívhassam :sweat_smile:

Ugyanakkor ebből az következik, a mesh szintén nem az világom. “Túl DL” számomra, vagy tényleg csak bénán vattáztam.
Majd talán rápróbálok még egyszer.

10 kedvelés