A jónál is jobb lett az új Dvarw

A kilógatott keresztbajusz, vékonyabb vatta megfolyásbiztosabb? Most azt kapott, kevésbé tömtem ki a decket. :slightly_smiling_face: Szóval tippért, tapasztalati, nem haragszom :grin:

1 kedvelés

Chimney tetejétől kb 2-4 mm-re levágod visszahajtva beteszed a "lyukakhoz"úgy,hogy szinte átláss rajta lötyized összerakod szívod …és jó ! :grin:

2 kedvelés

Nos, sxk Dvarv mtl fl - vettem ugye vapelésem elején 3 darabot. Most üzemeltem be még ebből az első kettőt. Szép és jó, de a gyári legegyszerűbb felszereltségűt vettem.
Azaz gyári 3.5 ml, nincs afc.
Már most látom, hogy egyrészt szűk lesz nekem kicsit az 1x1.2 afc, amivel szerelték (ehhez nem járt több), illetve mind 3.5 ml-es.
Nem volna valakinek elfekvőben nagyobb afc bele, amit nem használ? Illetve esetleg egy fölös 5 ml tankszekció, hogy legalább egyet felbővíthessek 5 ml-re? Ha igen, pm.
Egy 30-50 százalékkal nagyobb afc lenne kb. ideális nekem. Csak ezért nem akarok újabb 3fvape rendelési kálváriát.

Amúgy nagyon tetszik, kifinomultabb lett az FL.

3 kedvelés

Sziasztok, ez a “combo”, amivel elkezdtem használni jó?


4 kedvelés

Szia!

Ha ízlik a végeredmény akkor igen :smiley:

9 kedvelés

Kedves Kinga!
Mekkora watt értéken használod?
Sikerült egyhez hozzájutnom. 0.69 ohm-ra sikerült megtekernem. 2.0 egy lyukkal. Tekerde szerint kell neki a 25w, ezen a szinten mintha égett íz jönne.

1 kedvelés

15-18W körül próbálj rá.

Plusz egy technikai kérdés:
Első körön sztem hibás volt a gyári összeszerelés és elfolyt.
Az afc lefogató csavart cseréltem ott volt a hosszú, a másik oldalon lévő rövidre, így megszűnt a folyás.
Így lenne a helyes összeszerelés?

1 kedvelés

A 2mm-es AFC-vel 12 wattól indulj. Én max 15-17 watton használtam, de nekem a 2x1.5ös volt benne.

1 kedvelés

Az összes csavar egyforma hosszú.

Valami más ment ott félre elsőre, levegőbetét csavar miatt nem kéne folyni, csak ha picit elfeszítette valamerre a kazántér betétjét is …:thinking:
Ha össze tudtad rakni és nem ereszt, akkor jó!!
(Volt olyan klón nálam, ahol az AFC csavar picit nagyobb volt mint a többi)

1 kedvelés

Szia! V2 vagy FL verzió? V2-nek a pozitív csavarja hosszabb. FL verziónál mind az 5 ugyan akkora. Kinga jól írta 11w-max 17w

1 kedvelés

Az enyémben nem.

Akkor ez lehet FL-nek álcázott V2?

2 kedvelés

Én az eredetiről írtam, próbáld meg ennél is a pozitívba tenni a hosszabb csavart. Kis ferdeszeműek lehet rossz csavarpakkot raktak.:grin:

1 kedvelés

Megvolt a csere. Azóta nem folyat. :grin:

3 kedvelés

Akkor bódogság van!:laughing:

1 kedvelés

Akkor ez a V2 lesz, ahogy @Elek_Segits is írta. Elnézést, én kevertem az FL-el. Abban mindegyik ugyanakkora.

Szerk.: Ja, oké… Látom lemaradtam. :smiley:

1 kedvelés

Nem keverted. Csak klón. Nem mindig sikerül elsőre eltalálni minden méretet a pici sárga kezecskéknek. Vagy 100%-ra összerakni, ha már az egyik nagyobb mint a többi. Ugyebár klónéknál az o-gyűrű/csavar szekció szokott egyébként is a gyenge pont lenni…

Szerk.
Szétszedtem a sajátot, egyforma a méret. Vsz. rossz a csavarkészlet. Ha most nem folyik, hagyd így és soha többé ne gondolj rá:grin:

4 kedvelés

Jól írtad! De esetünkben szerintem már a clónok clónja a ludas! Itt már ötvöztek mindent a kici Wangék!:rofl::rofl::rofl: