A jónál is jobb lett az új Dvarw

Vegyél egy dvarwot, nem lesz baj vele. Ja, meg még egy modot is. :rofl: :sweat_smile:

4 kedvelés

Használatfüggő, de igen. Nem kell sok idő ha megjön az új, és Nálad is sarokba kerül a GTX One. Ez tuti.

4 kedvelés

Szia Beatrix!


Viktorunk jóvoltából!
Remélem segít a döntésben.

8 kedvelés

Óóó…tényleg!Hát ti bizniszeltetek​:slightly_smiling_face:Ezt már totál elfelejtettem​:see_no_evil:Öregszem na!De csak az vigasztal,hogy Viktorunk is velem feledékenyedik​:joy::heart:

4 kedvelés

Köszönöm :smiling_face_with_three_hearts: akkor ebből adódik, hogy nincs meg a megfelelő output. Dwarvnak 15-17w szükséges (nálam úgy jó). :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Hmmm, én még soha sem merészkedtem vele 13 fölé.

3 kedvelés

2es magon, 7 tekerés (ami valójában 6 a lábak miatt) 0.3mm-es SS huzal. Mindez a 2x1.5 AFC-vel. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

3 mm SS huzal? :thinking: :slightly_smiling_face: Gondolom 0.3 ugye? :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Aha, hát ez teljesen más, mint amit én használok, de ki fogom probálni ezt a setupot is. :+1:

Nálam 2.5-es mag, 0.3-as ss és 8-9 menet, 1.5-ös single afc.

A bajuszt már teszteltem, jelentem jó lett, nem folyt meg, ízek rendben.

6 kedvelés

Igen, csak lemaradt a 0. köszi. :blush:

3 kedvelés

Ezt örömmel olvasom. :blush::kissing_heart:

3 kedvelés

A levegős MTL-t szeretem, ezért 1 ohm alatt szoktam maradni, hogy a rámpaidő és a levegőzés szinkronban legyen. :blush:

4 kedvelés

Sziasztok.
Tegnap esti gtx-Dvarw kombó, tapasztalatai:
Dvarw setup: 28/40 mtl clapton, 6 menet 2-es magon, hézagosan 3×0.8-as afc, 1.2 ohm 12.5 watt.
A Gtx valóban kicsit gyengébben teljesít. Tovább kellett izzítani a megszokott élményért.
Reggeli 2. Kávé után már csak 40% körül volt az akku. (Azért ment bele a puff.)
De egy vékony huzallal hézagosan (pl 0.28, vagy 0.25 Ni80, ja a Beának nem jó az Ni80! Akkor ss316 de arról még nem tudok tapasztalatot mondani most kisérleteznék vele, ha időm engedné) lehet, hogy jobban bírná.
Majd kipróbálom.
Derűs Napot.

5 kedvelés

Én is így 3 év után realizáltan magamban, hogy egyre kevésbé vágyok homlokhorpasztásra, sőt legyen sok gőz hirtelen. Szóval meg is fogok szabadulni a szűkebb kazánoktól.

5 kedvelés

Az ss sem jó:cry:

4 kedvelés

Erről beszéltem jómultkorában… Nem hittél nekem :wink:

4 kedvelés

11 kedvelés

Szia Beatrix!
Bocsánat, ebben az esetben marad a kanthal, bár én nem kedvelem annyira, és csak 0.32-es van itthon, de akkor majd azzal megpróbálom, hogyan viselkedik a szett.
Derűs Napot!

4 kedvelés

:kissing_heart:ok,köszi :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

28GA-val tökéletes az élmény! :wink::heart:

6 kedvelés