A jónál is jobb lett az új Dvarw

Kedves @Vaperina_Kinga,

kipróbáltam a titkos szuper tekerésed, hát, ez egy egy teljesen másik dvarw lett, nem is tudtam, hogy ez ilyet is tud :sweat_smile:

Elsőre most egy egyébként szar ízű leves van benne, szóval nem teszteltem sokat, de az már most gyanús, hogy ebben a setupban a 9mg-os leves lehet sok lesz, meg persze a vatta mennyiséget kb. 100 alkalmolra találtam el, de jó lesz ez. :+1:

Egyre inkább az az érzésem, hogy 1.5-ös afc alatt már nem akarok lenni, mondjuk ez a dupla 1.5 meg leviszim a fejem, de sebaj.

6 kedvelés

Szia @Ispy ennek nagyon örülök :heart_eyes: Hát igen, én a huzatos MTL-t szeretem, a tekerés az AFC-re van optimalizálva. Azt kell mondjam (sokat kísérleteztem a tekeresekkel), hogy mivel a Dwarv eleve nem tipikus homlokhorpasztós MTL, így az általam leirt módon operál a legjobban. :slightly_smiling_face: Persze ezt lehet cáfolni, mert mindenkinek más az ízlése. De ránéz az ember a levegőbeömlőre és tudni való, hogy ebbe a szűk AFC nem pont a legjobb választás. :slightly_smiling_face: De ez is egyénenként változhat, hisz minden szubjektív. :blush:

11 kedvelés

Ezért jó a fórum, ki lehet próbálni dolgokat, amik már müködnek másoknál és nem kell végigbukdácsolni mindent az elejéről. :+1:

Lehet a dvawot is szűkíteni a legkisebb afcvel rendesen, persze van ennél lejjebb is jóval.

Nekem most talán az 1-es van az egyikben, már ettől horpad a homlokom, mondjuk eddig is ez volt, csak eddig nem zavart. Mert csak szíttam, mint állat.

6 kedvelés

Sziasztok

Dvarwhoz hol.lehet kapni gumigyűrűt azon kivül hogy az alin leresgélek?
Valami.mütyürboltban esetleg?

Ezzel vagyok állandóan bajban, és a pót gumit is elhasználtam, állandóan kitágult

3 kedvelés

Kéz csókolom Edina !

Tessék csak neked csak most :wink:

Azért vegyél még hozzá valamit, mert a szállítás így többe kerül !

6 kedvelés

Köszönöm Atis! :slight_smile:

Úgy látom van dl tankra is, elfelejtettem irni, hogy ez dl. És ettől többet nem is tudok a kazánról. Ja de, azt hogy klón, és nem fl.
De még a meretét sem.

Rendelésen kivül van valami lelőhely?

Valamint… Van ennek valami trükkje, hogy ezt a fém valanit egyszerűbb legyen felhelyezni? Mert 20 percig szarakodok vele állandóan. Szerintem ezért is mennek tönkre a gumik.

3 kedvelés

A DL hez is van a simához !

Az hogy klón az nem érdekes ugyanaz teljesen !

4 kedvelés

És az, hogy Fl?

2 kedvelés

Most nézem de ez még nem elég , mert a szériák közt is van különbség !

Figyeld ezt !
Amúgy nagyon sok eltérés nem lehet szerintem !
1-6 szériáig megegyezik 399 forint 7 széria 1080 forint ! Biztosan raktak aranyat a gumiba ! :thinking:

4 kedvelés

Nem tudom ez a tied hány mm-es? Én egy Dvarw 16 MTL boldog gazdája lettem. Ugyanaz a véleményem, amiket leírsz. Sikerült időközben megfogalmaznom a sajátomat is, hogy én miért szeretem? Mert olyan egyszerű a kezelése. Egyszer beleteszed a megfelelő AFC -t megtöltöd, és szívod. Nem kell többé semmit állítgatni, tekerészni, egyszerűen tökéletes. Mint egy faék. Hülyebiztos, nem lehet semmit elállítani. Az AFC-t én úgy választottam, hogy egy gumicsővel megszívtam az összeset, és amelyik pont jól huzatolt, azt tettem bele. A tekerést, azt ami benne volt, lemásoltam, mivel más nagyon nem is fér bele, azt se lehet nagyon elszúrni. A vatta is annyi kell bele, hogy lazán kitöltse a helyét, a vattacsere is épp olyan könnyű benne, mint a folyadék pótlása. Mivel ahhoz is ugyanott kell széttekerni.

5 kedvelés

Az enyém 22mm-es volt, a 16-os ami Neked van az ez után jött ki. Én is azért szerettem, mert nem kellett semmit állítgatni, egyszer beállítja az ember és kész. :slight_smile: A kis kazántér miatt pedig pazar ízeket produkál. :blush:

4 kedvelés

Utólag írom be ide, elnézést, akkor ezek szerint most ez az új. De amit írtál, az érvényes erre is. Amúgy a mérteteken kívül nem sok különbség van köztük.
Kicsit hülyén néz ki, (A féltégla mod tetején) hogy ennyire vékony, de éppolyan tökéletes, mint a többi Dvarw.
Valami hasonlóan vékony csőmod miatt tervezhették ilyenre.

5 kedvelés

Én innen szoktam minden tankhoz beszerezni, van minden!
https://germalex.hu/

7 kedvelés

Dvarw veteránok! Mtl és mtl fl Dvarwokban mennyire jellemző egyáltalán, hogy az o-gyűrűk tönkremenjenek? Mindegyikhez van a gyári pótszettem…kell aggódni? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nem kell…1széria megjelenés után 10percel vásárolt még nem cseréltem o-gyürüt.

4 kedvelés

Akkor jó. :+1: Az Expromizer viszont kényes, abba mostmár hátha sikerül…
Nem tudok szó nélkül elmenni mellette…nem tudom, neked van-e, de pl. a V4 saját véleményem szerint egy baromi jó konstrukció. Nagyon kitalált, hülyebiztos, tereprevaló, folyásbiztos. Én megszerettem a Bykát is(v9) a maga módján, de nem tudja utolérni dohányos levessel.

2 kedvelés

Volt összes expromizer 2.1 az jó ami a fölött van nem jött be az 5-öst már meg se vettem…

2 kedvelés

Nem tudom, nekem ráállt a kezem. Tud az a tank.

Dvarw-ba viszont még mindig nem öntöttem dohánylevest, csak desszertet :roll_eyes::grin:ez ilyen fétis már. Tudat alatt nem merem kipróbálni?
Desszerthez állati jó.

2 kedvelés

Dvarwot se szeretem dohányra nekem nem jó…

2 kedvelés

A világ egyik legkokszolósabb desszertjét szívom belőle. 4 milli és csók.
Mégse mertem még pl. Azhads levest tenni bele.

2 kedvelés