A jónál is jobb lett az új Dvarw

Szia. Nekem a 2x1.5-ös AFC van venne, felette meg 2es magon 6 menet SS316L nem jut eszembe hány GA, de 0.32mm vastag. Nincs panaszom rá. Ja és kb 1mm-re van a levegőzőtől. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Vandy Vape a huzal, Coil Master Pro Cotton a vatta. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia Kinga.
Nekem most jött a nem fl verzió dl. Abba mit gondolnál tenni?

6 kedvelés

Szia! A Dvarw-val kellett játszadoznom, mire sikerült olyan ízeket kicsalni belőle, mint amilyeneket akartam. A 3*1mm-es betétet tettem bele, a tekerés Ni80 clapton 28ga/40ga 6 menet 2,5mm-es magon hézagosan. Mivel ezzel a betéttel nekem már túl levegős, ezért a külső levegőnyílást szűkítettem le 1,5mm-re. Én nagyon hiányolom róla, hogy kívülről is lehessen állítani a levegőzést. Ezzel a megoldással viszont kezdek megbarátkozni vele :slightly_smiling_face:.

8 kedvelés

Szia Edina. :slight_smile:
Ugyanígy amit fentebb írtam, csak 5 menettel. Mert ott csupán 1 lyukú levegőbeömlő lesz. De persze attól függ mekkora a beömlő, lehet elbírná a 2.5-ös magméretet is. :slight_smile:

U.i.: Az fentről is és innen is lemaradt, hogy mindíg hézagosat tekerek. (Claptonnal is.) :slight_smile:

7 kedvelés

Ezzel nem vagy egyedül András. Sokan ezért nem szeretik. Én viszont pont ezért kedvelem. :slight_smile: A Galaxies pl hajlamos a zsebemben eltekeredni. :smiley:

6 kedvelés

Sziasztok!
Örülök, hogy rátaláltam erre a “posztra” :blush:
Nincs esetleg valaki aki megválna az új FL 0.8-as AFC-től?
Nem szeretnék csak azaz egy afc miatt, egy komplett pakkot venni.
Cserébe tudok adni driptipet, vagy valamit amit megdumalunk!
Koszonom!! :blush:

6 kedvelés

Szia! Megnézem, milyenjeim vannak. Van egy jópár, azt tudom.

6 kedvelés

Köszönöm! :blush::blush::blush:

3 kedvelés

Nekem van mtl v1-ből 2 is, évek óta csak azokat használtam, mostanában kezdtem új tankokat venni, köztük a 22mm-es mtl fl verziót. Én szeretem, mert faék tankok, persze mind klón, mert sajnálom az a nyamvadt 36k-t egy eredetire, ez van, 15k körül már venném is. Sajnos az fl-ből nincsen fekete csak ilyen noname klónokban.

1 kedvelés

Hello!
Én nem használom az 1x 0,8-ast, írd meg privátban a címed és kedden postára is tudom adni.

8 kedvelés

Leírom, hátha valaki épp keres dvarwot…szóval nyugdíjba akarom küldeni az 1 szériás kazánokat, így aliról rendeltem VapSea klónt, ezüstöt, úgy néz ki egyelőre bevált, jó minőségű, 11 afcvel, 5xxx huf. Úgy hogy most rendeltem egy feketét is. Egy dvarw, nem dvarw. :smiley:

3 kedvelés

Most ez 22○?(vagy nem azt jelenti az alján a 22?)
A Gtx-re akkor nem jó?:cry:

1 kedvelés

De igen. :slightly_smiling_face: 22mm

3 kedvelés

Akkor az nem jó a gtx-re sajnos

1 kedvelés

Miért?

2 kedvelés

A 22-es tank miért ne lenne jó a GTX-re? Pont méret :wink:
De véleményem szerint ne erőltesd, ide már kell egy komolyabb mod, hogy igazán azt kapd, amit tud a kazán. :wink:

4 kedvelés

A GTX hanyas amperban? Mármint kifelé menet. :sweat_smile:

Szerk.: Csak azért kérdem, mert ha tud minimum 15 vagy 20 amperrel tolni az áramot a tekercsre akkor a GTX még elmeneszti. :slightly_smiling_face:

Ám ez nem ment fel a vásárlás alól. :rofl:

2 kedvelés

Teeeee!A yihi sxmini mx class nem lesz elég jó?:thinking:Vagy öregszel?:joy::joy::joy::joy::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart:

1 kedvelés

Mert 18-as a gyári.A 20-as még gondolom jól nézne ki,de a 22 már szerintem nem​:cry:(létezik 20-as is ugye?)