A jónál is jobb lett az új Dvarw

Hello!
Én nem használom az 1x 0,8-ast, írd meg privátban a címed és kedden postára is tudom adni.

6 kedvelés

Leírom, hátha valaki épp keres dvarwot…szóval nyugdíjba akarom küldeni az 1 szériás kazánokat, így aliról rendeltem VapSea klónt, ezüstöt, úgy néz ki egyelőre bevált, jó minőségű, 11 afcvel, 5xxx huf. Úgy hogy most rendeltem egy feketét is. Egy dvarw, nem dvarw. :smiley:

5 kedvelés

Most ez 22○?(vagy nem azt jelenti az alján a 22?)
A Gtx-re akkor nem jó?:cry:

1 kedvelés

De igen. :slightly_smiling_face: 22mm

5 kedvelés

Akkor az nem jó a gtx-re sajnos

4 kedvelés

Miért?

3 kedvelés

A 22-es tank miért ne lenne jó a GTX-re? Pont méret :wink:
De véleményem szerint ne erőltesd, ide már kell egy komolyabb mod, hogy igazán azt kapd, amit tud a kazán. :wink:

4 kedvelés

A GTX hanyas amperban? Mármint kifelé menet. :sweat_smile:

Szerk.: Csak azért kérdem, mert ha tud minimum 15 vagy 20 amperrel tolni az áramot a tekercsre akkor a GTX még elmeneszti. :slightly_smiling_face:

Ám ez nem ment fel a vásárlás alól. :rofl:

2 kedvelés

Teeeee!A yihi sxmini mx class nem lesz elég jó?:thinking:Vagy öregszel?:joy::joy::joy::joy::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart:

2 kedvelés

Mert 18-as a gyári.A 20-as még gondolom jól nézne ki,de a 22 már szerintem nem​:cry:(létezik 20-as is ugye?)

Ezt nem tudom :cry::cry::cry:Ez kínai nekem​:cry:

1 kedvelés

Teeeeeeee véletlenül nem Te írtad azt, hogy nem jó a GTX-re? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Erre reagáltam. :heart_eyes: :heart_eyes:

3 kedvelés

Naaaaaa​:slightly_smiling_face:A gtx megmarad a yihi mellé.De tegnap betelt a pohár!Egy napos porit cseréltem ki!Ezért gondolkozom :wink:

2 kedvelés

A komolyabb mod-ra írtam,hogy úton van a komolyabb mod…vagy már elfelejtetted?:heart:

3 kedvelés

Na basszus, ezzel megfogtál, nem emlékszem és már a gép sincs nálam. Viszont érezhetően gyengébben muzsikálnak rajta a tankok, a Dvarwon különösen szembetűnő volt a dolog. A teljesítményt nem egészen úgy adja le, ahogy szeretném. Én ezért is váltam meg tőle. Fájó szívvel… De kinőttem. Ha lehetek ennyire nagyképű. :wink:

5 kedvelés

Lehet ezt elfelejteni??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :heart_eyes:

5 kedvelés

Ha még kapni. :sweat_smile: Vagy megvetted már?

3 kedvelés

Te bármi lehetsz!:wink::wink::joy::joy::smiling_face_with_three_hearts:
Akkor hagyjam…amíg van gtx,addig van napi poricsere is?:cry:Vagy heti?

3 kedvelés

Namostmáraztán!!!Nem is te szenvedtél velem a legtöbbet,hanem András​:wink::joy::cry::kissing_heart::heart:

3 kedvelés

Naná!:slightly_smiling_face:
Amúgy van még,csak egy picit többért.
Yihi-t is és a Kizoku-t is​:heart:

5 kedvelés