A jónál is jobb lett az új Dvarw

Igazad van ,pedig az fl ben is próbáltam mindent is ,abban 1ohm ami műkszik

Leves próbálkozások, de én sem szeretném széttrollkodni a topic-ot :wink:

3 kedvelés

Most, hogy intenzivebben kísérletezgetem a dl műfajjal újra pályán van a klón Dvarw Fl dl tankom és imádom. Nekem nagyon bejött, alsó töltés ide vagy oda. (tekerést ne nézzétek, recycled :wink:)


SS húzal vastagságára nem emlékszem, de 2,5es mag, 8 menet, 0,55Ohm. BPmod vatta egyenesen áthúzva, visszatolva szinte szintig. Egyszerű és nagyszerű. :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::star_struck:!

5 kedvelés

Szerintem Dvarwnál ennél jobb vattázás nem létezik! Bomba biztos! :wink:

Szabad kérdezni milyen levegőbetéttel? :grin:A hármas majdnem szűk benne ,mtl-ben meg az 1.2 a jó :crazy_face:fura egy ízlésem van :rofl:

Ugye ez dl tank:“Van a nagy lukú és a dupla, de kisebb lukú.”

Mivel ez egy klón, két betétet kaptam hozzá, rá van írva a méret, úgy emlékszem, de ma este már nem nézném meg, majd megírom és vagy lefényképezem…

Nekem 1.5 Kinga ajánlásával

Bishoppal most nálam is pattan egy nagyot az első slukknál. Az ízek viszont jók…

Megnéztem, most a két lukú 2,5öst nyüstölöm és maradós. Egy régi szervizes mondás szerint:

  • “Ami működik, azt nem kell piszkálni.” :grin:

7 kedvelés

Köszönöm szépen :blush:mindíg próbálgatom a 2.5- és a hármast ,van levegősebb kazánom ettől,de ez csak a mi fiunk és hát na​:grin:

2 kedvelés

Az első tankjaim egyike, de csak most kaptam rá, feljött a dl fl az első helyre. Most ez van…
Ezért is bíztatok mindenkit, aki nem boldogul, csalódott, netán még el is adná rögtön, akármelyik tankot:

  • Próbálni, olvasni, kísérletezni! Annyi sok elégedett véper nem tévedhet. Itt vagy a legjobb helyen.
7 kedvelés

Hát senki sem akarok megsérteni, de szerintem túl van hájpolva. Hát most van szerencsém hozzá. Erősen vattázás függő… Ha nem tömíti azt a két kis lyukat amin a leves befolyik a vattára, akkor nagyon megfolyik a tank… Elárasztja a tekercset, kazántért, mindent is. Jó, meg lehet csinálni jól is a vattázást, és jó íze is van, de… hogy nagyon kelljen érteni a vattázásához? Nem ad több élményt mint egy Bishop, vagy épp tök ugyanaz mint a Merlin nano, aminél tök mindegy hogy vattázunk… Mert csont ugyanaz a kettő, az utóbbival… Ők meg tudták oldani, hogy akárhogy vattázuk akkor is bolon biztos, nem lesz gond? A dupla annyiba kerülőnél meg nem? Kell hozzá érteni jó, de nem ezt a világot éljük… Nem hozza a kettő ellenpélda előnyeit…

4 kedvelés

Hát ez kábé minden tankkal így van, amelyik népszerű, szerencsére nagy a választék. Én pont a bishoppal voltam így, nekem nem adta.

Ezért mondom mindig, meg kell venni, ki kell próbálni, de ha nem jön be, akkor váltani kell és így tovább.

6 kedvelés

Szerintem ez annak kérdése lehet, hogy kinek hogy áll kézre. Nekem még sosem folyt meg, pedig a lyukat sem tömítősen vattázom.

3 kedvelés

Nekem 2 db van jelenleg használatban, desszert vonal. Egyszer folyt meg eddig, 36 fokos melegben, valami kámaszutrás pózban, amikor a táskám alján hentergett. :grin:
Egyenes, rövid, minőségi vatta, lazán, de fedje a lyukakat, és onnantól alkotmányos császárság.
Én sem fő tanknak használom. De szerintem buli (klónjaim vannak).

3 kedvelés

Én most sem szólalok meg :grin:

2 kedvelés

De, de mondjad, én kíváncsi vagyok :smiley:

Nekem :thinking:darab van,és hihetetlen de mindet használom mikor melyikhez van kedvem,mindben más cucc van és ez így a jó :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

nekem meg a dvarw 16 csak használja az asszony csak be jön neki,muszàly volt azt szívja mert a pori elfogyott nincs​:sweat_smile:úton van.:grinning:Mondta is nekem az asszony kérdezzem meg @Zolika tól hogy nem e adja el neki​:grin::blush:

A Dramom is megfojt ,az felhasználói hiba volt ,én balga :rage:
Sokszor írtam már nekem nem folyik akarhogy vattázom .
Kinek melyikhez szokott az ízérzékelése és a keze hogy áll rá :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés