2-3 vagy 5-6?🙂

Kézcsók Bejja asszony !

Majd utolérsz nemsokára ! :+1: :wink: :innocent:

6 kedvelés

Ezt szeretném már látni az asztalomon.
Most van egy Vsticking vk530 egy Expromizer v4-gyel (ez egy szuper mod szerintem, és kibír egy napot 2 18650-esdel.
A másik egy eVic Vtwo mini, egy berserkerrel.
Ezeket is kaptam kezdőszettnek.
Par hét mire megjön par mtl tankos, addig elég szűkek a legetőségek.
Talán lesz akkor 3 mod 5-6 tank a felszerelésem.
Mert 5 liquidem már van frissen keverve. De így még csak kettőt kóstoltam meg.

Jobb lenne ha 3-4 készüléket vàltogathatnék ithon.

A szuper Vsticking vk530 fő melós lesz utána. Expromizerrel vagy ami érkezik. Hosszú idő 40-80 nap a 3fvapesről…

3 kedvelés

Hát nálam mindig más más szettek vannak de átlagban 4-5 szettem szokott lenni én a 8 év allatt már egy vagyont elköltöttem vape cuccokra :sweat_smile: Mindig van vmi új amit felhoznak a honlapok és megtetszik ez egy ördögi kör :grin:de kárpotol az élvezet amit nyújtanak :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Már az 5-6-nál tartok​:wink:
Holnap már 7 lesz​:joy:
Ez már nekem is sok​:wink:Nem tudom eldönteni,melyikeket vigyem a dolgozóba… nem fér mind a táskámba​:cry::joy:
De minden tankban jó ízű liquid van​:joy:

7 kedvelés

Pár éve elgondolkodtatott egy dolog.
A dohányosok átszokását megértem. Ez a cipő az én lyukas bakancsom is…DE!
Aki a semmiből szokik rá, fiatalon, brahiból, úgy hogy nem cigizett, az e-cigire…1.: Miért? 2.: Ha annyira kell a csemege, vagy cukorka, vagy elég lenne nyalogatnia a nullás csemegelikvidet.
(Mert ezen ifjak egy része csak a banáncsoki meg eper… dohányos lötyi meg fúj!)
Tehát ez képzavar mostanság.

3 kedvelés

Ezt teljesen megértem amit felhoztál mert anno igen azért tettük le az analogot és tértünk át az e -cigire mert ugye az analogot igy tudtuk elhagyni(ugye már akinek ez ment is azt azért hozzáteszem),de mostanság már tényleg lehet látni a fiatalságon hogy van aki brahibol vagy az adott baráti körében sokan használják igy ő is hozzányúl mert nem akar kiesni a pixisből…de ez csak ugye az én véleményem :sweat_smile: azt meg pláne nem értem meg hogy aki soha nem dohányzott mi francért e cigizik :thinking::thinking::thinking:?? Divatból???Ezért van az hogy ugye jönnek a megjegyzések hogy ááá az e cigi milyen káros ,meg hogy mennyire elvont emberek vagyunk :face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:csak azt felejtik e hogy amig nem probálják és nincs tapasztalata az adott embereknek hogy valojában mit is takar a Vape annak a vélemnye bakkfity csak az a baj hogy köztudatban már lassan drogosnak minősitenek minket​:rage::rage::rage::rage::rage:

5 kedvelés

Igen…pont erre céloztam fentebb. Kultúra sincs mindig. Illetve láttam már elég fiatalt, akik biztos hogy brahiból…de bárhol, bármikor hatalmas modokból eregetik a csokiskeksz méteres pamacsait.
Persze hogy nézik őket, rájuk szólnak.
Ez a trend nem tesz/tesz jót a megítélésnek.

3 kedvelés

Igen meg ugye most már elterjed szép lassan a mecha modok is és itt probléma mert aki nincs tisztában az ohm törvényekkel stb… az igen hamar a sürgőségin köt ki :person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:ezért van az hogy egy kulturát egy kalap alá tesznek a közvéleményben​:rage::rage::rage:de hát azért érezükk ennek a sulyát mi is és itt a baj … Mert van néhány hüle gyerek aki még lovat is add alá hogy még jobban tudjanak belénkrugni :frowning:

4 kedvelés

Csak annyi…??? :grin::grin::grin::+1::+1::+1:

2 kedvelés

Pont azért és pont úgy, ahogy anno mi is a cigire :+1:

1 kedvelés

Szervusz !

Azt hiszem elég lesz egy darabig , talán még a két gyermekem, ha úgy gondolja majd , elég lesz nekik is ! Habár van amit még megvennék , de engem már annyira nem idegesít a vásárlás ! :innocent: :wink: :hugs:

5 kedvelés