2-3 vagy 5-6?🙂

Egy mĂĄsik tĂ©mĂĄbĂłl kiderĂŒlt szĂĄmomra,hogy nem csak Ă©n vagyok "vĂĄsĂĄrlĂĄsi kĂ©nyszeres":slightly_smiling_face:
Ha valami tetszik,meg kell(ene)vennem​:slightly_smiling_face:SzerencsĂ©re engem visszafog azuram​:joy:

KezdƑ 2 hĂłnapos vapelƑ vagyok(aki mĂ©g nem tudnĂĄ:wink:)

Az elsƑ kĂ©szĂŒlĂ©kem utĂĄn 2 hĂ©t mĂșlva megĂ©rkezett a mĂĄsodik gĂ©pem is​:slightly_smiling_face:AzĂłta mĂ©g kettƑt majdnem vettem
de csak majdnem,inkĂĄbb liquideket,alapelveket,aromĂĄkat vettem.De mindig megfog 1-1 kĂ©szĂŒlĂ©k vagy tank​:wink::joy:

Kinek mennyi kĂ©szĂŒlĂ©ke van?KĂ­vĂĄncsi vagyok.2-3,esetleg 5-6?Vagy mĂ©gtöbb?:see_no_evil:

Mennyi a “normĂĄlis”?Mennyi ami feltĂ©tlen szĂŒksĂ©ges?Vagy hobbibĂłl?Stb


KĂ­vĂĄncsi vagyok az Ă©rvekre,hogy mivel is tudnĂĄm kimagyarĂĄzni magam azuram elƑtt?Indokokat lĂ©gyszĂ­ves​:wink::joy:

19 kedvelés

Nekem 1 modom van, amit hasznalok :blush:
Azon szoktam a tankot valtogatni, egy Dvarw MTL es egy Artemis kazan kozott :blush::blush:
Meg van egy Wenax es ennyi, nem viszem tulzasba :blush:
Van aki nagyon sokat kolt a keszulekekre is, en ezt inkabb aromakba, meg alapanyagba fektetem :sweat_smile::sweat_smile:

11 kedvelés

HĂĄt, hogy hĂĄny tankon van jelenleg, azt Ă©n magam sem tudom.:rofl::rofl::rofl: Úgy kb 10-30 között.:rofl::rofl::rofl: Egy pod, Ă©s 5 mƱködƑ mod, a hĂ©ten jön a 6. AzĂ©rt azt hozzĂĄ tennĂ©m, hogy extrĂ©m eset vagyok, Ă©s nagy rĂ©szĂŒk megy majd piacra, Ă©s jönnek helyettĂŒk Ășjak. ModbĂłl 5 db tuti marad. 2 db 21700-as, 2 db 2x18650-es Ă©s egy squnker, a mĂĄsik squnker pedig megy majd a piacra. :slightly_smiling_face:

17 kedvelés

nekem 3 db van csak de mĂ©g akarok ha esetleg el romlik meg fƑ az egyik addig tudom a mĂĄsikat hasznĂĄlni​:rofl::wink::grinning:meg azĂ©rt egyikben gyĂŒmis Ă­zt szĂ­vok a mĂĄsikban meg desszert dohĂĄnyt tolok.:grinning::grinning:mikor melyikben mi van.Meg azĂ©rt tetszenek is a modok tankok jĂł az ha van több is.

12 kedvelés

11 modom van (most adtam el 2-t) Ă©s 9 tank. Napi hasznĂĄlatban olyan 7 szett. Az oka egyszerƱ, ha van 7 szetted, akkor mindbe mehet kĂŒlönbözƑ leves. Na meg olyan szĂ©pek. :smiley:

12 kedvelés

Volt amikor 10 szettem volt. De rĂĄjöttem, hogy hiĂĄba hobbi, Ă©n mindet hasznĂĄlni szeretnĂ©m, ahhoz meg a 10 baromi sok. AztĂĄn pĂĄr hĂłnap alatt leredukĂĄltam 5 szettre. TulajdonkĂ©ppen a DL szettek mentek. :slightly_smiling_face: MĂĄra mĂĄr csak az MTL, Ă©s a vĂ©gleges felĂĄllĂĄs az 4 szett. 5 szettnĂ©l sem tudtam mindet hasznĂĄlni. De ez a 4 folyamatos hasznĂĄlatban van minden nap. KonkrĂ©tan mind a 4 itt van elƑttem most is. :sweat_smile: 2-3 slukk ebbƑl, aztĂĄn abbĂłl, meg mĂ©g a mĂĄsik 2bƑl. :slightly_smiling_face:

Kellett egy pĂĄr Ă©v, hogy a modok közĂŒl el tudjam dönteni melyik a legjobb szĂĄmomra. Így kb az elsƑ 4-5 Ă©v nagyon durvĂĄn a prĂłbĂĄlgatĂĄsokrĂłl szĂłlt. Most viszont olyan ĂșjdonsĂĄgokkal van tele a piac, hogy lassan vĂĄsĂĄrlĂĄsra adom a fejem. TalĂĄn! :point_up::slightly_smiling_face:

17 kedvelés

Szervusztok !

Úgy nĂ©zem Ă©n vagyok itt a fekete bĂĄrĂĄny ! :smile:
Nekem van vagy 30 modom ebbƑl 20 itt van a kezem ĂŒgyĂ©ben, a többi dobozban ! TankokbĂłl meg RDA-bĂłl meg vagy 80-90 darab összesen ! EbbƑl RDA 10-15 db.

19 kedvelés

Te nem fekete båråny vagy, hanem fekete öves. Taníts mester! :smiley:

13 kedvelés

Azért ez sok év gyƱjteménye , és van amit elajåndékoztam , nem is egy modot meg tankot ! :slight_smile:
Ha mår nem tudunk rendelni sehonnan , én mår akkor sem leszek leszek gondban , huzalt (kerítés) vattåt akårhonnan is tudok szerezni. :smile:

14 kedvelés

@Vaperina_Kinga nem tudom eldönteni, melyik tetszik jobban​:wink::slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Illetve azĂ©rt is jĂł több tank meg mod, mert ezek a 30-40 dollĂĄros cuccok nem az örökĂ©valĂłsĂĄgnak kĂ©szĂŒlnek, ha mindig 1 kĂ©t cuccot nyĂŒstöl az ember gyorsan elhasznĂĄlĂłdik.

8 kedvelés

Én is csak nemrĂ©g, 3 hĂłnapja vĂĄltottam vapelĂ©sre, most van 2 modom, egy Kroma R Ă©s egy Swag II. KazĂĄnbĂłl most van öt (2 Dvarw, Ares2, Zlide, Galaxies RDTA) meg a hĂ©ten Ă©rkezik mĂ©g egy, de szerintem ezekbƑl megtartok majd hĂĄrmat, a többit Ășgysem fogom hasznĂĄlni.

Nekem elĂ©g ennyi, 2-3 Ă­z van betöltve egyszerre, ezzel elvagyok. Vannak mĂ©g tankok meg modok, amik tetszenek, de nincs szĂŒksĂ©gem rĂĄ annyira, hogy meg is vegyem. Majd lehet, ha megunom vmelyiket, vagy kijön valami olyasmi, ami nagyon megtetszik, cserĂ©lek, de jelenleg elĂ©gedett vagyok ezekkel.

11 kedvelés

Szia Beatrix!
Jelenleg 6 mod, 4 podmod+1 alkatrĂ©sznek, 8 tank, ebbƑl fixen hasznĂĄlva 4-6. És Ășton van 2db.
Sajnos vagy szerencsĂ©re nem vagyok egy eladĂłs tĂ­pus, ragaszkodom a szerzemĂ©nyekhez, abbĂłl igyekszem kihozni a legtöbbet, amim van. BĂĄr lassan eljutok oda, hogy megvĂĄljak azoktĂłl a cuccoktĂłl, amelyek tĂ©nyleg nem kellenek. NĂ©hĂĄny hĂłnap (majd egy Ă©v) :rofl: kellett, mire eljutottam odĂĄig, hogy tudjam, mi az amire szĂŒksĂ©gem van. EgĂ©szsĂ©gi ĂĄllapotom miatt kb hat-hĂ©t hĂłnapig Ă©pĂ­tƑs cucc szĂłba sem jöhetett, Ă­gy podokat shoptam/shoptunk Ă©s azokat igyekeztem a sajĂĄt igĂ©nyeimre szabni, eszement, nem Ă©pp pĂ©nztĂĄrcabarĂĄt mĂłdon. De egyik sem adta azt, amit kerestem. Így ezt a vonalat feladtam, Ă©s jött az RTA-k vilĂĄga. Az idei elsƑ negyedĂ©vet pedig azzal zĂĄrtam, hogy bejött a DL vonal is a kĂ©pbe (Anya legnagyobb örömĂ©re :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rage:) az MTL mellĂ© nĂĄlam. Uh Ășjabb kĂ­sĂ©rletezĂ©s kezdƑdött.
NĂĄlunk csalĂĄdi illetve banda vapelĂ©s van a Gyermeknek Ă©s a barĂĄti körĂ©nek köszönhetƑen, Ă­gy minimum kettƑnk igĂ©nyeit, Ă­zlĂ©sĂ©t kell szem elƑtt tartani a rendelĂ©sekkor. Ma mĂĄr nagyjĂĄbĂłl fix költsĂ©gkeretek vannak, mennyit költhetĂŒnk aromĂĄkra, kellĂ©kre, modokra, tankokra. Ha az egyiket ĂĄtlĂ©pjĂŒk a mĂĄsikbĂłl veszĂŒnk el.
Most ott tartunk, hogy miutĂĄn tudjuk mi az, amit akarunk, Ă­gy ennek megfelelƑen vĂĄsĂĄrolunk be, hogy jĂșlius 1-tƑl mĂĄr tutira ne fĂĄjjon a fejĂŒnk a cuccok miatt

Az impulzusvĂĄsĂĄrlĂĄst sikerĂŒlt teljesen elhagyni.

16 kedvelés

Szia @anon88785338 nekem jelenleg van 4 mĂłd a pĂĄromnak 3 ,tankok azok mindigg vĂĄltoznak de ĂĄtlagban 8-10 db szokott lenni ,nĂĄlam cserĂ©lƑdnek ez amolyan bakancslista jeleg​:slightly_smiling_face: szeretem kiprĂłbĂĄlni Ƒket vallatni​:face_with_hand_over_mouth::slightly_smiling_face:dl Ă©s mtl vonalon egyarĂĄnt 


8 kedvelés

Hello
Nekem 5 kĂ©szĂŒlĂ©kem van ezekhez 2 gyĂĄri tank a kĂ©szletben
RTA-bĂłl hmm krhm
5 de azért csak mert zeusnak annyi
Kedvencem a Advken Manta RTA kicsit nehéz szivårgås mentesre
elkĂ©szĂ­teni de best az iz​:grin::+1:

9 kedvelés

ja még 1 db cigi ki maradt amiben nemrég csinålgattam meg a nyomógombot de az tartalék az asszonynak måra ugye a gtx one tolja.:grinning:

7 kedvelés

Én eddig fotĂłs cuccokra költöttem sokat. Most azonban kilĂĄtĂĄsban van egy Ășj hobbi, a vapelĂ©s. TĂșlzĂĄsba azonban nem vihetem, mert az asszony kĂ©pes lenne megvĂĄltoztatni a lakcĂ­mkĂĄrtyĂĄnkat. :laughing::laughing:

8 kedvelés

Ugyan hagyd el
majd összeköltözĂŒnk​:joy::joy::joy::joy::joy:Nyugi,csak vicceltem​:wink:

5 kedvelés

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

5 kedvelés

Nekem az a mĂĄzlim, hogy az asszony nem tud kĂŒlönbsĂ©get tenni mod Ă©s tank között, Ă­gy neki mindegyik ugyanolyan :rofl:

8 kedvelés