2-3 vagy 5-6?🙂

Egy másik témából kiderült számomra,hogy nem csak én vagyok "vásárlási kényszeres":slightly_smiling_face:
Ha valami tetszik,meg kell(ene)vennem​:slightly_smiling_face:Szerencsére engem visszafog azuram​:joy:

Kezdő 2 hónapos vapelő vagyok(aki még nem tudná:wink:)

Az első készülékem után 2 hét múlva megérkezett a második gépem is​:slightly_smiling_face:Azóta még kettőt majdnem vettem…de csak majdnem,inkább liquideket,alapelveket,aromákat vettem.De mindig megfog 1-1 készülék vagy tank​:wink::joy:

Kinek mennyi készüléke van?Kíváncsi vagyok.2-3,esetleg 5-6?Vagy mégtöbb?:see_no_evil:

Mennyi a “normális”?Mennyi ami feltétlen szükséges?Vagy hobbiból?Stb…

Kíváncsi vagyok az érvekre,hogy mivel is tudnám kimagyarázni magam azuram előtt?Indokokat légyszíves​:wink::joy:

15 kedvelés

Nekem 1 modom van, amit hasznalok :blush:
Azon szoktam a tankot valtogatni, egy Dvarw MTL es egy Artemis kazan kozott :blush::blush:
Meg van egy Wenax es ennyi, nem viszem tulzasba :blush:
Van aki nagyon sokat kolt a keszulekekre is, en ezt inkabb aromakba, meg alapanyagba fektetem :sweat_smile::sweat_smile:

10 kedvelés

Hát, hogy hány tankon van jelenleg, azt én magam sem tudom.:rofl::rofl::rofl: Úgy kb 10-30 között.:rofl::rofl::rofl: Egy pod, és 5 működő mod, a héten jön a 6. Azért azt hozzá tenném, hogy extrém eset vagyok, és nagy részük megy majd piacra, és jönnek helyettük újak. Modból 5 db tuti marad. 2 db 21700-as, 2 db 2x18650-es és egy squnker, a másik squnker pedig megy majd a piacra. :slightly_smiling_face:

15 kedvelés

nekem 3 db van csak de még akarok ha esetleg el romlik meg fő az egyik addig tudom a másikat használni​:rofl::wink::grinning:meg azért egyikben gyümis ízt szívok a másikban meg desszert dohányt tolok.:grinning::grinning:mikor melyikben mi van.Meg azért tetszenek is a modok tankok jó az ha van több is.

11 kedvelés

11 modom van (most adtam el 2-t) és 9 tank. Napi használatban olyan 7 szett. Az oka egyszerű, ha van 7 szetted, akkor mindbe mehet különböző leves. Na meg olyan szépek. :smiley:

11 kedvelés

Volt amikor 10 szettem volt. De rájöttem, hogy hiába hobbi, én mindet használni szeretném, ahhoz meg a 10 baromi sok. Aztán pár hónap alatt leredukáltam 5 szettre. Tulajdonképpen a DL szettek mentek. :slightly_smiling_face: Mára már csak az MTL, és a végleges felállás az 4 szett. 5 szettnél sem tudtam mindet használni. De ez a 4 folyamatos használatban van minden nap. Konkrétan mind a 4 itt van előttem most is. :sweat_smile: 2-3 slukk ebből, aztán abból, meg még a másik 2ből. :slightly_smiling_face:

Kellett egy pár év, hogy a modok közül el tudjam dönteni melyik a legjobb számomra. Így kb az első 4-5 év nagyon durván a próbálgatásokról szólt. Most viszont olyan újdonságokkal van tele a piac, hogy lassan vásárlásra adom a fejem. Talán! :point_up::slightly_smiling_face:

15 kedvelés

Szervusztok !

Úgy nézem én vagyok itt a fekete bárány ! :smile:
Nekem van vagy 30 modom ebből 20 itt van a kezem ügyében, a többi dobozban ! Tankokból meg RDA-ból meg vagy 80-90 darab összesen ! Ebből RDA 10-15 db.

14 kedvelés

Te nem fekete bárány vagy, hanem fekete öves. Taníts mester! :smiley:

11 kedvelés

Azért ez sok év gyűjteménye , és van amit elajándékoztam , nem is egy modot meg tankot ! :slight_smile:
Ha már nem tudunk rendelni sehonnan , én már akkor sem leszek leszek gondban , huzalt (kerítés) vattát akárhonnan is tudok szerezni. :smile:

11 kedvelés

@Vaperina_Kinga nem tudom eldönteni, melyik tetszik jobban​:wink::slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Illetve azért is jó több tank meg mod, mert ezek a 30-40 dolláros cuccok nem az örökévalóságnak készülnek, ha mindig 1 két cuccot nyüstöl az ember gyorsan elhasználódik.

7 kedvelés

Én is csak nemrég, 3 hónapja váltottam vapelésre, most van 2 modom, egy Kroma R és egy Swag II. Kazánból most van öt (2 Dvarw, Ares2, Zlide, Galaxies RDTA) meg a héten érkezik még egy, de szerintem ezekből megtartok majd hármat, a többit úgysem fogom használni.

Nekem elég ennyi, 2-3 íz van betöltve egyszerre, ezzel elvagyok. Vannak még tankok meg modok, amik tetszenek, de nincs szükségem rá annyira, hogy meg is vegyem. Majd lehet, ha megunom vmelyiket, vagy kijön valami olyasmi, ami nagyon megtetszik, cserélek, de jelenleg elégedett vagyok ezekkel.

10 kedvelés

Szia Beatrix!
Jelenleg 6 mod, 4 podmod+1 alkatrésznek, 8 tank, ebből fixen használva 4-6. És úton van 2db.
Sajnos vagy szerencsére nem vagyok egy eladós típus, ragaszkodom a szerzeményekhez, abból igyekszem kihozni a legtöbbet, amim van. Bár lassan eljutok oda, hogy megváljak azoktól a cuccoktól, amelyek tényleg nem kellenek. Néhány hónap (majd egy év) :rofl: kellett, mire eljutottam odáig, hogy tudjam, mi az amire szükségem van. Egészségi állapotom miatt kb hat-hét hónapig építős cucc szóba sem jöhetett, így podokat shoptam/shoptunk és azokat igyekeztem a saját igényeimre szabni, eszement, nem épp pénztárcabarát módon. De egyik sem adta azt, amit kerestem. Így ezt a vonalat feladtam, és jött az RTA-k világa. Az idei első negyedévet pedig azzal zártam, hogy bejött a DL vonal is a képbe (Anya legnagyobb örömére :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rage:) az MTL mellé nálam. Uh újabb kísérletezés kezdődött.
Nálunk családi illetve banda vapelés van a Gyermeknek és a baráti körének köszönhetően, így minimum kettőnk igényeit, ízlését kell szem előtt tartani a rendelésekkor. Ma már nagyjából fix költségkeretek vannak, mennyit költhetünk aromákra, kellékre, modokra, tankokra. Ha az egyiket átlépjük a másikból veszünk el.
Most ott tartunk, hogy miután tudjuk mi az, amit akarunk, így ennek megfelelően vásárolunk be, hogy július 1-től már tutira ne fájjon a fejünk a cuccok miatt…
Az impulzusvásárlást sikerült teljesen elhagyni.

14 kedvelés

Szia @Beatrix_Brlazsne_Not nekem jelenleg van 4 mód a páromnak 3 ,tankok azok mindigg változnak de átlagban 8-10 db szokott lenni ,nálam cserélődnek ez amolyan bakancslista jeleg​:slightly_smiling_face: szeretem kipróbálni őket vallatni​:face_with_hand_over_mouth::slightly_smiling_face:dl és mtl vonalon egyaránt …

8 kedvelés

Hello
Nekem 5 készülékem van ezekhez 2 gyári tank a készletben
RTA-ból hmm krhm
5 de azért csak mert zeusnak annyi
Kedvencem a Advken Manta RTA kicsit nehéz szivárgás mentesre
elkészíteni de best az iz​:grin::+1:

9 kedvelés

ja még 1 db cigi ki maradt amiben nemrég csinálgattam meg a nyomógombot de az tartalék az asszonynak mára ugye a gtx one tolja.:grinning:

6 kedvelés

Én eddig fotós cuccokra költöttem sokat. Most azonban kilátásban van egy új hobbi, a vapelés. Túlzásba azonban nem vihetem, mert az asszony képes lenne megváltoztatni a lakcímkártyánkat. :laughing::laughing:

7 kedvelés

Ugyan hagyd el…majd összeköltözünk​:joy::joy::joy::joy::joy:Nyugi,csak vicceltem​:wink:

4 kedvelés

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

4 kedvelés

Nekem az a mázlim, hogy az asszony nem tud különbséget tenni mod és tank között, így neki mindegyik ugyanolyan :rofl:

8 kedvelés