2-3 vagy 5-6?🙂

Nálunk az asszony sütni szeret, és tud is, úgyhogy mondtam neki, nyugodjon meg. :slightly_smiling_face: Én nem kérdezem a sütős cuccokat, ő se kérdezze a Vaper cuccokat! :rofl:

11 kedvelés

van igazság ebben :rofl::grinning::grinning::+1:

4 kedvelés

Sziasztok!
Nekem négy szettem van, nem is tervezek bővítést, itthon dl-ezek de ha megyek melózni vagy vendégségbe akkor mtl-t viszek magammal, természetesen ha majd az idő múlásával tönkre megy valami, azt pótolom!

9 kedvelés


Nálam az a baj még most is keresem az igazit :smiling_face:

14 kedvelés

@Zolika balról az első kettőnek mi a neve?:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm a válaszokat​:slightly_smiling_face:Sokan nem tettetek fel fotót​:cry:pedig szívesen nézegetném​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Mondjuk ezek régebbi képek, mindig változik az aktuális felállás :rofl:

8 kedvelés

Nekem az a véleményem,ha az ember megtalálja a neki legmegfelelőbbet akkor abból kell több,a többi meg mehet,megállapodtam 2 modnál amik kezdetektől kísérnek rendületlen és 2 Taifun Gtr rta-nál,mert nekem ők jöttek be egy rakat mtl rta után,persze semmi sem végleges így úton van 1 rta,1 rda és egy cső mecha csak hogy kerek legyen a világ​:slightly_smiling_face:

10 kedvelés

De honnan tudod mi a legmegfelelőbb, ha nem próbáltad ki az összeset? :thinking: :rofl:

2 kedvelés

Az ízlésvilágom kitapasztaltam,és utolsó 5-6 mtl rta vásárlásnál adottak lettek a követelmények​:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ijoy captain pd1865
Smok x priv :blush:a zöld a melós,gondolom látszik rajta​:rofl:

2 kedvelés

@Ispy nagyon szépek​:slightly_smiling_face:
A 2.képen mi a fehér neve?

1 kedvelés

Asmodus colossal

2 kedvelés

Felolvastam a férjemnek.
Majdnem leesett a székről :rofl::rofl:
Aztán teljesen igazat adott Neked.
De a biztonság kedvéért rákerdezett tőlem, hogy ugye én azért ennyire nagyon nem…?
Megnyugtattam, hogy elég ez.

17 kedvelés

2 :slightly_smiling_face:

16 kedvelés


Az idő elteltével jönnek mennek de maradok átlagban hű min 1,2,3,4,5,:face_with_hand_over_mouth::slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Már az 5-6-nál tartok​:heart:1 év

7 kedvelés