Zsanett és az öblítő ízű liquid kalandjai 😝

Hádde azért egy öblítős flakon szája elég széles, hogy csak úgy fröccsenjen, nem olyan mint egy tusfürdőé.
És… izé… közben miért van nyitva a te szád is? Azzal szagolsz, vagy ez ilyen gyöngéd, érzelmes kapcsolat az öblítővel? :joy:

5 kedvelés

Ezért is az öblítös figurát, mert ilyen széles a szája, csak dl-re ajánlanám!:laughing:

2 kedvelés

Hát én most MTL-t keresek :wink:

1 kedvelés

Ahhh bonyolult ez az egész :rofl::rofl:

1 kedvelés

Ige, kívülről is annak látszik :laughing:
Na nem zrikállak ezzel tovább, majd nyitunk egy öblítős topicot, ahol mindenki leírhatja ki mit haszál, ízlelési módszerek videokkal, stb :laughing:

3 kedvelés

:joy::joy::joy::joy:
Rendben :v::joy:

2 kedvelés

Igazából valahogy úgy képzeld el hogy az orrom alá raktam, megnyomtam a flakont H jobban érezzem, és hát feljebb jött benne a lötyi, vissza ment és ahogy lement fröccsent és rá az orromra meg a számra én meg automatikusan lenyaltam persze :rofl::rofl::joy::joy::joy::roll_eyes::face_with_hand_over_mouth:

5 kedvelés

(én most azé elég erősen röhögök, picit bele is rázkódtam :joy:)

3 kedvelés

Nem csodálom :rofl::rofl:

1 kedvelés

Videót is kérünk :sweat_smile:

2 kedvelés

Ha szépen kérem, csinálnál erről egy rövid videót?:grin:

1 kedvelés

Ha lehet slow motionba…ilyen mátrix stílusban :rofl:

Már látom ahogy a kis csepp elindul utjára és kilép a nagyvilágba a flakon száján kéresztül…de Zsanett útját állja :smiley:

3 kedvelés

Hogy közben a karjaival hátrafelé köröz? :laughing:

1 kedvelés

Elég kínoznom magam a munkában egész nap öblítő vagy szappan ízű aromával, inkább kihagynám az eredeti öblítő ízt ha nem haragudtok meg :joy:

3 kedvelés

Mindegy, mostmár saját életre kell a történeted, most már kaptál saját topikot is, és ez csak a kezdet :rofl: :joy:

(legközelebb meg 100x meggondolod mit árulsz el a trolloknak, azaz nekünk) :laughing:

3 kedvelés

De hát mégiscsak az az autentikus :astonished:

Próbáld meg kézfertőtlenítővel semlegesíteni…:laughing:

1 kedvelés

Elnézést kérek @Zsanett_Dudas :slightly_smiling_face: Szét kellett szednem, egy topiknak megvan az adott témája. De semmiképp sem szeretnék véget vetni ennek a jóízű csevejnek. :blush: A moderálás nálunk így néz ki. :slightly_smiling_face: Illetve így is… Remélem a címért nem haragszol, úgy látszott érted a viccet. :blush:

7 kedvelés

Igen, láttam :joy::joy:

Inkább így fogjuk fel a dolgokat mint fapofával :wink::v:

4 kedvelés

Kézcsók ! Szervusztok !

Szappan vagy (öblítő) íz túlaromázásnál keletkezik !

6 kedvelés