ZQ Trijó, ami majdnem jó. 🙂

Köszönöm Viktorom. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

4 kedvelés

Sziasztok. :kissing_heart:

Büszkén jelentem, így 3 nap intenzív használat után (a többi tankom mosogatószeres fürdőt vett az új jövevény örömére, így a Triót használtam kerek 3 napon át), hogy ez a tank tartja a legtovább az ízeket. :blush: Magas watton is csodásan helyt állt. Még szép, hisz rengeteg levegő van benne. Gőze pazarul sok és hűs, pont mint ahogy én aztat szeressem. :blush:

Még ugyanaz a tekerés van benne mint 3 napja. Kb. 1 tanknyi jelenleg is pöfékelt liquid van még, így a másik liquid miatt újra lesz tekerve (szerintem még ma). Bekukkantottam, alig kokszos. :heart_eyes:

Két negatívum van:

  • a levegőállítő gyűrűk nehezen tekerhetők (az alsó kettő különösen) így, ha azt kell állítani akkor fogni kell a tankot, hogy fenn maradjon a modon. Vagy egész egyszerűen leveszem. :woman_shrugging:
  • a top cap szintén zenész, ha tölteni kell alig akar lejönni, még liquidesen is.

Ezek miatt külön kérvényt benyújtani. :sweat_smile:

Ám, ha ezeket megszokjuk, akkor egy nagyon ízes, ráadásul tartósan ízes és gőzös tankot kapunk cserébe. :blush: A levegőzése széles skálán állítható, így jó szívvel ajánlom a klasszikusan szűk MTL illetve a fél DL kedvelőinek is. :heart:

Köszönöm a figyelmet! :smiling_face_with_three_hearts: Szép estét Nektek! :kissing_heart:

9 kedvelés

Örülök hogy bevált !Nálam mindkettőnél elég feszes a topcap menete,az egyiknél vigyázni is kell hogy félre ne kapassam.Személy szerint nálam az alsó két gyűrű passzos állása pozitívum .Igaz én tudom őket menetközben is állítani (:muscle::muscle::muscle::rofl:),de határozottan jobb mint a nautilus 2s esetében ami a zsebemben is sokat elállitódott egy mozgalmasabb napon.Szerintem ez így pont jó,de nem vagyunk egyformák :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hmmm, lehet az egyik pioneert le kéne cserélnem egy triora. :thinking:

Ugyis régen vettem már tankot. :sweat_smile:

8 kedvelés

Köszönöm. :heart: Én is örülök, több van ebben a tankban mint azt először gondoltam. :blush:

Az elmúlt 3 napban rengeteget állítgattam, így kicsit zavaró volt. De igazad van, jobb ez, mintha zsebben elállítódna. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Pioneer-em nem volt, de szerintem nem fogsz ebben sem csalódni, ha véletlen vennél egyet. :sweat_smile::blush:

6 kedvelés

Lehet megvárom a lepetiten a kövi kupon akciót.

6 kedvelés

De hát még éjfélig tart a 20% off !:rofl:Amúgy meg 22-3€-ért majdhogynem clone áron adják :sunglasses:

7 kedvelés

Francba :sweat_smile:

5 kedvelés

lolz,mindjárt lehet otthon magyarázkodni :ok_hand:

5 kedvelés

Huh, nem jó a kuponkód, mázli. :joy:

Hogy-hogy?Nekem csütörtökön összehozott egy 15€ megtakarítást.

Azt írja ehhez nem lehet használni.

3 kedvelés

Ja látom elvileg sale item,habár náluk mindig ennyiért volt,drágábban sose.Az a vicces hogy Alin meg 35-40€ az ára .

Osztozom örömödben, használd sokáig megelégedéssel! Szvsz a mostani “szorulás” a használat közbeni kopással/igazodással megoldódik.

2 kedvelés

Köszönöm Kabak. :blush: Én is ebben reménykedem. Idővel bekopik. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Sziasztok. Visszatértem a 2.5ös magra, 5 menettel. Szerintem jobb 2es magon. :slightly_smiling_face: Úgyhogy ez már fix marad. Mostantól 2es magra lesz tekerve. :slightly_smiling_face:

Ám a lényegesebb dolog amiért most írok az, hogy @Paldeak_Attila említette egyik téma alatt, hogy ez a tank elpusztíthatatlan meg ilyenek. Ezen gondolat kapcsán szeretném megjegyezni, hogy mindenesetre nekem sikerült egy kicsit behoroasztanom tegnap. :joy:

7 kedvelés

A nagyflexet meg kalapacsot kepletesen irtam csak,nem gondoltam hogy be is veted​:rofl:Ezt hogy sikerult osszehozni?Ott alatta pedig meg a levegogyuru is kintebb all,hogy vedje.Nagy szerencsed,hogy nem folyik,azon a reszen szokott izzadni,ha valami nem adja ki​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Mikor áztatás után le akartam öblíteni kicsúszott a kezemből. :confused: Nekem nem izzad, könnyezik, semmi ilyesmi nincs. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hajjaj, Kinga igazi tankgyílkos vagy. Ezentúl csak az a tank kaphatja meg az elpusztíthatatlan jelzőt, ami Kingát túléli. :grin: :rofl:

9 kedvelés