ZQ Trijó, ami majdnem jó. 🙂

Nem, nem ss.

De az :rofl:

2 kedvelés

Na sziasztok,eljött az ideje a trio tekerésnek kíváncsi leszek erre a tankra rakok bele 2 magon vagy 7 menet superfine mtl fused claptont meg kis muji jappán vattát​:wink::sweat_smile:aztán kis journey vel meg itatom

5 kedvelés

meg mondom őszíntén jó ízű tank ez nem rossz,0,85 ohm lett a tekerésem 13w jelenleg és alsó levegő mind a 2 nyitva a legkisebben a felső meg el van zárva teljesen.A felső levegőt ha teljesen nyitom ki ami a szipka alatt van közvetlen akkor mintha több levegő jönne nekem ezért van elzárva fent nekem de ez szerintem nekem így jó:wink::blush:

3 kedvelés

Már én is elzárom felül. Higul az íz :thinking: Örülök, hogy tetszik. :smiling_face_with_three_hearts: Nekem kedvenc tankom lett.

5 kedvelés

igen azt mondom jobb ha fent el van zárva ebben igazad van mert ha ki van nyitva pl nekem az íz sem olyan már​:blush:

3 kedvelés

Én is erre jutottam. Jobb, ha zárva van, viszont kondenzel picit. Erre még sajnos nem sikerült (a törlésen kívül) megoldást találnom. :thinking: Magát a lyukat nem szeretném betömni

4 kedvelés

nekem nincs kondenz semmit nem veszek észre rajta csak egy a baj,hogy hamar ki fogy,lehetne 3,5ml kapacítása ennek az mtl tanknak szerintem nem bánná senki sem a vaperek vaperinak között.:blush::wink:

2 kedvelés

Ebben igazad van, lehetne nagyobb. :thinking: A kondenz nálam ilyen 2-3 nap után jelentkezik.

2 kedvelés

na akkor még pár napig szívom aztán meglátjuk lesz e kondenz vagy sem​:blush:

2 kedvelés

Szia Kinga!
Most láttam ezt a videót és az a mod igen megtetszett mind formailag,mind színben :grin:
Mi a pontos neve? Azt látom hogy Sirius.
Neked hogy vált be?

1 kedvelés

Szia Zsolt. :blush:
Modefined Sirius a mod, a Lost Vape leányvállalata gyártotta, sajna már sok helyen kifutott termék. Saját chipsettel rendelkezik. Több mint 3 éve nyúzom, alig látszik rajta. Megbízható és pontos, az akkut jól kezeli. Az anyaghasználata is fenomenálisan jó. :blush:

7 kedvelés

Szia Kinga!
Van esetleg olyan shop, ha lehet eu-n belül, ahol láttál ilyet?

2 kedvelés

Szia Edina Drága. :smiling_face_with_three_hearts:
A Siriusra gondolsz? :thinking::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen a Siriusra. :star_struck:
Es ha lehet, pirosra, esetleg világoskékre​:heart:

Itt látom, de nem ismerem őket.

3 kedvelés

Őket én sem ismerem. De van itt egy oldal ami összegyüjti hol lehet vagy hol volt kapható és ebben a listában van ismerős bolt is. :slight_smile: Egyenlőre még nem néztem meg hol van még készleten, de pl. az Amazonról is simán rendelnék. :slight_smile:

3 kedvelés

Itt egy akció!

2 kedvelés

Elnéztem @Edina_Pogonyi :confused: Amit utoljára linkeltem az angol oldal, az problémás lesz. Elnézést a figyelmetlenségemért.

3 kedvelés

Köszi szépen Kinga, megnézem :kissing_heart:
Nagyon tetszik, örülnék egynek.

1 kedvelés

A legnagyobb gond sajna az, hogy régi típus, de mivel nagyon jó mod ezért remélem találsz majd egy olyan webshopot ahol még van és lehetünk Sirius tesók. :heart_eyes:

5 kedvelés

12 bejegyzést új témára osztott fel: Vaporesso GTX One -ra milyen RTA?