ZQ Trijó, ami majdnem jó. 🙂

Az alsó gyűrűkre valószínű nagyban hatással van a tömítés csere,ebben igazad van.Én kb kéthónapja egy minden előjel nélküli bepisilés után cseréltem át minden gyűrűt az akkor még kettő trio-mon.A trükk nálam az ,hogy nem a tartalék gyűrűkre,hanem egyik trio-jét a másikéra​:rofl:Az ok egyszerű,nagyon tüzetesen átnéztem őket,semmi repedés,karc,sérülés nem volt rajtuk.Szerintem mikor ezeket szárazon összeépítik a gumik néha “rosszul” deformálodnak.A csere nálam működött,lehet mikronnyi eltérés rta és rta között is,másikba behelyezve nálam a gumik jól igazodtak.
Alsó folyás ,izzadás azóta nincs.A felső gyűrű viszont tud izzadni.Erre szerintem nincs megoldás ,dohányos leves ,Ni huzal ,nagyobb ellenállás ,semmi gond(szerencsémre 95%-ban én így használom)Ss huzal,nagyobb watt és jön a kondenzáció a felső gyűrű alól .Valaki egyszer tett fel képet ,hogy mennyire bontható a trio.Nos helytelenül ,a felső gyűrű leszedhető könnyedén ,semilyen tömítés nincs ,ami a felfelé szálló gőzöket tömítené.Ok,úgy gondolnánk annak a drip tip-en kellene távozni ,de elég egy belelehellés,stb.

5 kedvelés