ZQ Trijó, ami majdnem jó. 🙂

Sziasztok. :kissing_heart:

Büszkén jelentem, így 3 nap intenzív használat után (a többi tankom mosogatószeres fürdőt vett az új jövevény örömére, így a Triót használtam kerek 3 napon át), hogy ez a tank tartja a legtovább az ízeket. :blush: Magas watton is csodásan helyt állt. Még szép, hisz rengeteg levegő van benne. Gőze pazarul sok és hűs, pont mint ahogy én aztat szeressem. :blush:

Még ugyanaz a tekerés van benne mint 3 napja. Kb. 1 tanknyi jelenleg is pöfékelt liquid van még, így a másik liquid miatt újra lesz tekerve (szerintem még ma). Bekukkantottam, alig kokszos. :heart_eyes:

Két negatívum van:

  • a levegőállítő gyűrűk nehezen tekerhetők (az alsó kettő különösen) így, ha azt kell állítani akkor fogni kell a tankot, hogy fenn maradjon a modon. Vagy egész egyszerűen leveszem. :woman_shrugging:
  • a top cap szintén zenész, ha tölteni kell alig akar lejönni, még liquidesen is.

Ezek miatt külön kérvényt benyújtani. :sweat_smile:

Ám, ha ezeket megszokjuk, akkor egy nagyon ízes, ráadásul tartósan ízes és gőzös tankot kapunk cserébe. :blush: A levegőzése széles skálán állítható, így jó szívvel ajánlom a klasszikusan szűk MTL illetve a fél DL kedvelőinek is. :heart:

Köszönöm a figyelmet! :smiling_face_with_three_hearts: Szép estét Nektek! :kissing_heart:

9 kedvelés