ZOMBIE JUICE – RAFFAETTE


ZOMBIE JUICE – RAFFAETTE

Gyártó: Németország

Kiszerelés: 20ml aroma 120ml-es flakonban.

A gyártó szerint egy epres Raffaellót kapunk, ami elég nyálcsorgatóan néz ki a kép alapján. Már nagyon vártam ezt az ízt mivel nagyon szeretem a desszertes gőzöket. Az illatán leginkább kókuszt érezni, ami teljesen rendben van. Sajnos az ízéről már nem tudom ezt kijelenteni. Beszíváskor egy lágy, enyhén kókuszos krémet lehet érezni, ami még jó is lenne, viszont kifújáskor előjön az a rettenet édesítőszer íz, amit nem lehet hosszú távon elviselni. Négy-öt szívás még csak elmegy, de utána szinte már kellemetlenné válik a gőzölése. Egy tank pöfékelés után, szinte nem érezni mást, mint az édesítő szer ízét. Nagyon túl van nyomva és teljesen lefedi a kókuszos részt. Pedig hogy vártam ezt az aromát. Utána olvastam kicsit, nagyon megoszlanak a vélemények más fórumokon is. Sokan panaszkodnak a mesterséges ízére és hogy valójában ez egy édes íz, aminek semmi köze a leíráshoz. Sajnos ezt csak igazolni tudom. Az árához képest egy piszok drága aroma, viszont gazdaságos mivel akár egy évig is kitarthat:). Nagy csalódást okozott, de talán „Neked” nem fog, mivel ha olvasod ezt tesztet, biztos vagyok benne hogy nem költöd a pénzed erre az aromára.

Egy kis utóirat: porlasztós tankban még véletlenül se próbáld, nem egy porlasztó barát verzió. A termékkel Azmodan88 felhasználó lepett meg:), hálás is vagyok érte:).

5 kedvelés