Adam's Vape - Apricot Cupcake


Adam’s Vape - Apricot Cupcake

@Ispy csomag: 12/10

Kiszerelés: 12ml aroma, 60ml-es Chubby Gorilla flakonban.

Származási ország: Csehország

A leírás szerint, barack, cupcake, lekvár és barna cukor, amit majd érezni fogunk a termékben gőzölés során. @Ispy uram már előre beharangozta, hogy lesz egy kis gond az aromával, mivel nem igazán ízlik neki​:blush:. Mint tudjuk „ízlések és pofonok”, én is rápróbálok, biztosan csak a szájíze volt rossz​:blush:.

Az illata hozza a leírásban lévő gyümölcs illatát, igaz elég halványan, de érezhető benne a sárgabarack jellegzetes savanykás illata.

Minden íz tesztet új vattával szoktam kipróbálni, hogy véletlenül se kapjak fals ízeket a tesztelés folyamata alatt. Első próbánál valahogy nem hozta az ízeket, ezért ismételten vattát cseréltem, ezúttal egy másik márkából, hátha ez lesz a gond forrása. Viszont a problémát ez se oldotta meg​:blush:. Egy enyhén édesített sárgabarackot kapunk, amihez hozzá társul egy eléggé kellemetlen kesernyés íz is. A további feltüntetett alkotó, cupcake, lekvár és a barnacukor, részemről teljesen el vannak veszve, amit két tank elpöfékelése után se fedeztem fel. Elgondolkozva az ízeken, vajon mitől lehet ez a „kesernyés” íz, arra jutottam, hogy ebbe bizony belerakták a sárgabarack magját is​:blush:. Teljesen elnyomja a gyümölcs ízét, ami amúgy sem a jobbik fajtához tartozik, valamint kevés benne az édesítés is, de nem látom értelmét boncolgatni min kellett volna változtatni, vagy másképp csinálni. És még a szájízem is rossz lesz tőle​:blush:. Igazat kell adnom @Ispy uramnak, ez most nem sikerült a gyártónak, vagy inkább úgy fogalmaznék: ez sem.

5 kedvelés

És bakker szólt előre :joy:figyelmeztetett :joy:

2 kedvelés

Hungry Dinner Party GIF by Dark Igloo

2 kedvelés

Igen, a kesernyés utóíz az, ami elkeffenti az egészet, de akkor nem én vagyok helikpter.

Ugyanitt 40ml apricot capcake új gazdát vár. :rofl:

@Deepfreeze ? :joy:

2 kedvelés

Keserűűű magáába :roll_eyes::joy:

Ez egy egyedi barack mag aroma :rofl:

Mégsem írják rá a pontos ciántartalmat :confused:

1 kedvelés

Már ki is vette a gyártó a kínálatából

Pedig csak negyedórája írtam… :thinking::muscle::grin:

Köszönet a tesztért! Már készültem nyomni az entert, de akkor ez kikerül a kosárból :grin: