Rta zeus zx

Sziasztok. Vettem egy zeus zx rta-t.
És furcsa izt érzek 2-szer ki is hanytam magam. A tankot át mostam és ugyan ugy érzem.
Mi lehet vele a gond? A segítséget előre is köszönöm.

1 kedvelés

Őszintén fogalmam sincs, most halottam ilyet először.

A kérdés:

  • először fordult elő?
  • mióta használod?
  • milyen liquiddel?
  • próbáltad másik liquiddel?
  • próbáltad másik tankkal?
  • a liquid szaga kinézete milyen?
  • biztos a véptől van?
1 kedvelés

2 hete hasznalom és az első tekerés jo volt nem volt semmi probléma.
Ma ujra tekertem uj clapton és vatta és furcsa izt érzek hanyingerem van tőle.
Porlasztós tankba is trobaltam a liquidet és abba jo volt.
A színe átlátszó es a szaga karamell.
A liquid city-nel vettem az aromat 70vg 30pg.

Érdekes. :thinking:

Nincs jobb ötletem, mint a kísérletezés, másik vatta, másik húzal.

Mennyivel másabb a gőz? Esetleg túl sok vagy túl meleg? Mondjuk akkor az első alkalommal is lett volna gond…passz.

Használd a porisat inkább egy ideig, hogy mi lesz. Sok tankot használtam már, eddig sosem tapasztaltam hasonlót. A zeust viszont nem ismerem. Teljesen szétszedted apró darabokra mosás előtt?

1 kedvelés

Gőz ugyan olyan, nem meleg. Csak az Caramel izt nem érzem hanem helyette furcsa izt amitől hányingerem van. Wotoffo claptont használók 0,17 ohm single-ba a vatta cotton clouds

Le szoktad égetni rendesen a húzalt építéskor?

1 kedvelés

Igen.

1 kedvelés

Akkor nem lehet, hogy szar lett az építés és a vattaízt érzed, amire furán reagállsz? Vattaíz akkor jön az íz helyett, ha jellemzően túvattázod a tankot vagy nem tudja rendesen felszívni a liquidet, mert mondjuk be van tömörödve valahol.

1 kedvelés



2 kedvelés

Nem néz ki rossznak…szóval passz.

teszteld másik vattával…akár ugyanilyennel (ha nincs más) csak másik dobozból valóval. Én csakis cotton clouds-t használok évek óta, de ilyet nem tapasztaltam, éppen ellenkezőleg, kifogástalan

3 kedvelés

Köszi csak cotton clods-ot használók és más dobozból vattáztam és már minden rendben. Köszi a segítséget

3 kedvelés

ettől függetlenül akkor adj még 1 esélyt majd az előző dobozból való vattának is…mert ha egyszeri eset volt a szar íz akkor pl a kezedről is rákerülhetett valami az építéskor…esetleg kézkrém, stb

2 kedvelés

Ma újra vattáztam vagy 10-szer és nem volt jó megbontottam egy újat az már jo lett

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.