Zenith Porlasztó

Sziasztok!

Valaki legyen szíves, magyarázza már el, hogy mi a különbség a 2 porlasztó között?!

Zenith Z 1.6 ohm a másik pedig 0.48 ohm-os pori.

Jelenleg az 1.6 van benne a Zlide tankba. Teljesen jól szuperál a szerkezet minden tekintetbe viszont az íz nem jön ki annyira, mint a korábban használt GTX tank mesh porlasztóival. Nem olyan nagy probléma, mert ennél legalább nem folyik a liquid, de kíváncsi lennék rá, hogy ízre tudna e többet is ennél. :slight_smile:

4 kedvelés

Igen a 0,48-as mesh a többi Z-coil sima kanthal huzal.

4 kedvelés

Urak, nagyon köszönöm a segítséget!

Ha jól értelmezem, akkor a 0.48-as porlasztóval kicsit több ízem lehet?

Pár hete kezdtem a vapelést, nézzétek el nekem ha nem értek valamit. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Aha, így már világos. Van 2db ebből és 1db volt az 1.6-ból. Azt tettem bele, de akkor kipróbálom. Ha ízre jobban tetszik a 0.48-as, akkor abból szeretnék rendelni néhányat tartaléknak. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

A 0.48-as DL.(ugye srácok?)

5 kedvelés

Szia! Hááát, a gyártó szerint kőkemény MTL. :grinning:

2 kedvelés

Látom​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nekem volt Zenith tankom, annyira kőkemény MTL, hogy az már szinte homlokhorpasztós. Nem is tudom, minek is árulnak hozzá mesh porlasztót, mert én azért haragudtam meg rá. 9 Watton azonnali égett vatta íz, más semmi. Az 1,6 ohmost meg 14,5 Wattal pár nap alatt kiégettem. Nem tudtam akkor még, hogy a ráírt minimum tájékán bírhatják sokáig. A maximum környékén max 1 hét, amíg nem jelenik meg az égett íz…

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.