Innokin zenith 2 full kit

Üdv kedves vaperek. Kérdéssel fordulnék felétek. Sajnos még mindig tudatlan vagyok az e cigikhez. Olyan problémám van, hogy beüzemeltem a gépet, fel is töltöttem liquiddel, de valamiért iszonyat kellemetlen égett ízt érzek folyamatosan. A leírás szerint használom 0.8 ohmos porlasztóval 15 watton és egyszerüen csak ezt az égett ízt érzem. Valaki tudna segíteni? :pensive:

3 kedvelés

Szia!

Flow control nyitva van? (Ahol beömlik a liquid a porlasztóhoz). Mert ha nem akkor egy csepp liquid nem kerül a porlasztóba csak égeti az egészet magában.
És most feltételeztem, hogy a tank, ami van hozzá, azon állítható a beömlés, de emlékeim szerint a Zenith tankok ilyenek.

1 kedvelés

A betöltőnyílást ha bezárod, vele együtt forog az egész tankbél, rajta a lébeömlő furatokkal, az nyitja ki a levet. Legalábbis a régebbieknél így volt. Talán nem tértek el ettől a 2-es verziónál sem.

2 kedvelés

A porlasztóhoz nem igen nyúltam… sajnos annyira mem vagyok még jártas ezekben.

3 kedvelés

Szia!Mielőtt elkezdesz használni egy új porlasztót,érdemes a belsejébe is nyomni pár csepp liquidet,és várni egy kicsit,hogy átnedvesedjen a vatta.Illetve az a 15 Watt is erősnek tűnik egy kicsit.Amennyire emlékszem,ha egyszer megégeted,akkor az az íz már nem jön ki belőle sajnos.

5 kedvelés

Azt írják, ilyenkor tűvel óvatosan meg kell szúrálni a porlasztót, ott ahol az oldalán a nyílások vannak. Én is kaptam tavaly egy Innokin szettet. Pont ugyanígy jártam. Volt hozzá egy 1,6 ohmos pori, az kb. egy hétig bírta, volt mellé még egy 0,4 ohmos mesh. Az egyből égett volt, hiába vittem le 9 Watt alá. Sajnos szétszedtem őket egyből. Nem sikerült felújítani, sőt hazavágtam vele az egyetlen másik jó modomat is. Ekkor dobtam ki a Zenith tankomat. Az Innokin saját modja már előbb elhalálozott magától.

3 kedvelés

0.8-as porit(legalább is a Vaporesso-nál)12-20W közt lehetett használni.De arra a fajtára is rá kéne írva lenni sztem.

5 kedvelés

Akkor csak arra tudok gondolni,hogy nem volt még elég nedves,aztán úgy izzított rá,és megégett.

5 kedvelés

A porlasztóhoz nem is kell. A tank testét kell tekerned addíg amíg a lyukakokn keresztül meglátod a porlasztó vattáját.

2 kedvelés

Szia

A zenith 2 nem liquid kontrollos. Feltöltés után várni kell 10-15 percet, hogy a porlasztóban a vatta megszivja magát. Alul tudod tekerni a levegőzést, hogy mennyire legyen levegős. Figyelj rá, hogy az ne legyen elzárva.
A teljesítmény szerintem jó, de a porit ki kell cserélni, ha már égett ízt érzel, és sokszor próbálkoztál vele.
Egyébként nagyon jó tank, jól adja az ízeket, csak hajlamos a folyásra a levegőzőnél.

6 kedvelés

Na végre valaki, aki látott már ilyet :slight_smile:

6 kedvelés

Igen, használtam és egy félre is van téve vegszukseg esetére :blush:

6 kedvelés

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, a probléma a porlasztóval volt mert leégettem. Sikerült rendelnem másikat tökéletesen gőzöl és imádom :innocent::heart:

4 kedvelés