Gyári porlasztós tank

Sziasztok!

Gondolkodtam ,hogy beszerzek itthonra egy gyári porlasztós készüléket, és ebben szeretném kérni a véleményetek. Mindenképpen MTL-re szeretném használni én jelenleg két “csomagot” néztem ki, Innokin CoolFire z80 + Zenith II illetve Digiflavor S G MTL-t, Innokin tankkal volt már dolgom, akkoriba nagyon bejött. Esetleg ha tudtok még ajánlani azt is szívesen veszem, ha használtátok már ezek közül egyiket is akkor véleményt is szívesen olvasnék.(Nem muszáj moddal együtt legyen a tank, csak szeretem a gyártó elképzelését egyben látni illetve tapasztalni)
Előre is köszönöm a válaszokat!
Pacsi!

1 kedvelés

Szia!A Digiflavort nem ajánlom.A kollégám vett egyet,orrán-száján folyik.Semmi sem segített rajta.

3 kedvelés

Már a komplett mod + tank kosárba van illetve +4 pori is csak megvárom az estét míg többen írnak :smiley:

1 kedvelés

Én is most néztem néhány videót, illetve látom ,hogy a Zenith nagyon sok helyen a top 1 MTL tanknak van besorolva. Ami nagyon érdekel ,hogy mennyire adja vissza az ízeket. Amit még én használtam az a Zenith első verziója volt , az viszont valami nagyon jó volt, valami mézes dohányos lötyivel próbáltam és egyből szerelem volt. :smiley: Nem tudom ,hogy ebbe a kettőbe módosítgattak e valami olyan ami ezen változtatott.

3 kedvelés

Az z80 szerintem nagyon jó mod, kettő is van nekem.
Viszont a zenith 2 amit adnak hozzá, ízben nem.rossz, de bármit,csináltam, a levegőzőnél szivárgott a liquid.
Most pihen kettő a szekrényben vésztartalékként​:blush::roll_eyes:

2 kedvelés

Amin még gondolkodok az a Zlide szóval most még olvasgatok ,hogy mi a nagy különbség a Zenith 2 és a Zlide közt