Yihi SXmini SL Class TC

@ssmbl!

A chiphez én sem találtam programot, konkrétan a YiHi SX350J V2 Temp Control Board a modmaker szerint.
A hang rendben, azt tisztáztátok, ha játszani akarsz, akkor vízteszt és szárazvatta teszt…
A vízteszt, ha megvan a hőfokfüggési együttható, vagy normálisan dolgozik a mod, akkor a víz 100 celsiuson párolog, így ezt tudod ellenőrizni, utána állítani javarészt.
A száraz vatta teszt a hőfok ellenőrzése, ha a vízteszt pipa, azaz a tekerésbe szárazon vatta, pirít és kb “őzbarna” kell legyen a vatta, vagyis nem éghet meg 220 celsiuson.
Ha ez is rendben, akkor van egy kb per sacc pontos TC modod, utána jöhet a saját konfig, pl előfűtés, boost, stb…
Azonban sajnos ki kell ábrándítsalak, ha tudod, mit tud a mod és megvan a saját konfig, nem lesz sokkal bonyolultabb használd, mint sima watt módban a cuccok, viszont nem ég a vatta, nálam plusz 3 napig tart a tekercs, de van hogy plusz egy hét, leves függő :smiley:
Nekem ez a lusta verzió, bár néha én is bypassolok, vagy wattohat tekerek, nem hőfokot, pl dripper esetén…