TC mód beállítások

Sziasztok, némi tanácsra lenne szükségem!
Szert tettem egy Yihi SXmini MX Class modra és kisérletezgetek vele, azonban elég kevés pontos infot találtam a mod hőmérséklet/joule szabályzásának beállításáról. (persze lehet én kerestem rosszul).
Bent van az 1.2 ohomos SS316L tekerés MTL-re, azonban nem telesen tudom mit hogyan és milyen határokba kellene beállítani.
Illetve még ami nem tiszta, hogy a sokszámjegyes joule érték mit mutat?
Yihi chipsettek ismerői, tapasztalt rókák kérlek segítsetek.
Köszönöm.

Nem Yihi modom van, de sokan azt hiszik ez nem is működik, és nem lehet beállítani.
Az alap hőmérsékleti értéket úgy kell beállítani, hogy a már betekert kazánnal eggyüt lerakjuk kb. egy fél órára, vagy ameddig akarjuk, és az ottani hőmérsékletet adjuk meg mint alapérték, tehát ha a szobában 20 °C van, akkor azt kell a modba is írni.
Ez alapján már eléggé pontos lesz az érték. Viszont a TC mindenképp hűvösebb gőzt ad, és nem is olyan erős. Azonkívül a hirtelen hőmérséklet változást nem tudja kezelni, így ha a benti kb. 25 °C-ból kimegyünk télen a -10 °C-ba, és azonnal használjuk, be fog égni. Ilyenkor lejjebb kell venni a teljesítményt, amit nem tudom Yihivel lehet-e mint nálam. Mindez azért, mert az 510 a legnagyobb hátránya a TC-nek, ami ilyet nem tud mérni, csak az ellenállást.

A Joule értéket én sem értem, nézegettem hogy van, elvileg a liquidfogyást is mérhetné, de ez macerás és nem is logikus számomra, bár lehet van értelme, meg valaki jobban érti.