YIHI Chip-ről vélemény kérés

Sziasztok!
Megint jövök a tudatlanságomal hozzátok tanácsért :pleading_face:Köztetek biztosan vannak olyan vaperek akik ismerik a fent emlitett chipet!Szeretnék venni egy YIHI Chipes modot,de mielőtt megvenném a véleményetekre lennék kiváncsi,hogy érdemes-e befektetni egy ilyen modba :slightly_smiling_face:A mod amit vennék a Steam Crave Hadron 220!Előre is köszönöm a segitségeteket.További szép estét :innocent:Ui:Nekem csak komversz modjaim vannak :grin:


3 kedvelés

Én bizalmat adok neki, ha amúgy tetszik a mod.
Volt/van Yihi chipes modom, majdnem, sőt kb. DNA szint. Talán szerkesztgetni nehezebb a menüt pc-ről, de felesleges is :+1:

2 kedvelés

Köszönöm a választ :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szintén. Sxmini SL van, jó TC, vedd nyugodtan, ha tetszik

5 kedvelés

Muszály 2aksi?

1 kedvelés

Köszönöm a választ.Igen tetszik,és az Aromamizer Plus V3 alá tökéletes lenne :smirk:

Khm…a kérdés költői :roll_eyes:

9847511bdef544bf021bdf552db83600--vape-coils-vaping-mods

1 kedvelés

Az SC alá muszály :innocent:

Azt a modot nem ismerem :flushed:de egy darab 21700 nekem megfelel a yihimben bármire :smiling_face:de inkább mtl re használom

2 kedvelés

Egyébként boldog tortanapot! :clap:

1 kedvelés

Köszi a választ,de én másban utazom :grin:

Sosem késő megtérni :rofl:

Köszönöm szépen!

Majd egyszer talán :thinking:

és ez?

2 kedvelés

Néztem ezt is de ez 2-szer annyiba kerűl,és formailag is jobban tetszik a másik.

akkor eldőlt…

Igazából a chipre voltam kíváncsi,hogy milyen,mert olvastam hogy hasonló mint a DNA! :thinking:

csak hasonló de csak…nem rossz…

Bízom benne,mert Zoli76,ésGumikacsa is azt írta,hogy nagyon jó chipset,hasonló mint a DNA. :innocent:Bízom bennük,mert használják is.