MOD ajánlás kérése

Sziasztok!

Most fogok belenyúlni a tutiba, szóval ne kíméljetek!

Úgy néz ki, hogy a jelenlegi Voopoo Argus GT-m parkolópályára helyeződik, avagy másnál folytatná a pályafutását. De olyan nincs, hogy mod nélkül maradjak, és elgondolkoztam egy komolyabb mod beszerzésén, akár használtan is, ha valaki itt szabadulna.

Kritériumaim: 18650-s akksival menjen, ne kelljen adapterezni, és két akkus legyen. A meghajtandó tank az egy Brünhilde MTL, illetve DWARV MTL 22 FL, de alkalomadtán lehet egy SMOK TFV12 illetve egy OBS Engine V2 is rámászna.

Anyagi keret 25-30 körül, de mindent meghallgatok a minőség és a hosszútávú megbízhatóság jegyében. Külföldi honlapos rendelés esetén kérnék tanácsot is a honlappal kapcsolatban, mert eddig csak hazai beszerzésem volt (értsd: lehet hogy külhonban volt a székhely, de magyar nyelvű volt a honlap).

A rendelés nem SOS, szóval ha valaki tud akciót pár hét múlva az se baj. Tudom az ajánlásokból nagyon hamar vásárlás szokott lenni, szóval ne kíméljetek. A YiHi chip-ekről eddig csupa csupa jót hallottam, de sose volt dolgom vele. Általában sima Watt üzemmódban hajtom a gépeket, a TCR-rel kísérleteztem kisebb-nagyobb sikerrel. Ha nem tud kávét főzni az annyira nem baj, de előny :smiley:

7 kedvelés

Hát, nehéz így ajánlani :slightly_smiling_face:rengeteg mod megfelel a leírt kritériumoknak. Majdnem a külső fog számítani, azaz az ízlésed​:wink:mert pl. én nagyon szeretem a Geekvape L200-amat is, a Vsticking Yihimet is, a többi modom vagy kicsi különlegesség vagy SBS, ebből meg van 21700-as is.
Ha most nekem nagyon kellene pl. egy 2x18650 mod, jó ár-érték arányban,.lehet hogy egy ilyet vennék, mert benne van a lehetőség, hogy kipróbáljam a squonkot.

Ez csak egy hirtelen példa :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Vsticking-gel szemeztem én is. (egész pontosan VK530 MeshBlack). De a beszerzése elég macerás, mert úgy tudom kifutó széria. Az ízlésem az a letisztult irányba mutat. Vagy SS színű legyen fémszínű, vagy fekete. A jelenlegi Voopoo is tök fekete carbon mintás műbőr szerűséggel. Ennél messzebb nem mennék optikailag. De egy fém színű mod jöhet kinézetben. Squonk irányba nem tervezek elmenni. Utána olvastam, és úgy érzem nem fekszik számomra. Ebből a szempontból ha valami beválik, akkor annál nagyon megmaradnék. De a Vsticking-gel kapcsolatban sincs semmi tapasztalatom csak böngésztem, és megláttam, hogy ez tetszik, és tud sokmindent. :smiley:

3 kedvelés


Szerezz ha tudsz még, ez szigorúan szubjektív magánvéleményem :+1::grin: amúgy a kis teste masszívabb mint bármi. Csak az egy tömbből mart Odin DNA-m tűnik ilyen masszívnak.
Ha, meg a Moonraker E8​:grin:

2 kedvelés

https://eliq.hu/termek/vsticking-vk530-box-mod/

itt találtam egyet, de lövésem sincs, hogy ez jó ár-e érte, illetve megbízható-e a bolt.

2 kedvelés

Ez egy drága bolt…

4 kedvelés

Skull Silver van itt meg egy masik helyen. Meg német linken van még, de nem ismerem azokat se.

Ezek pl. nem szállítanak hozzánk.
Német link:

Nem tudom, én se vagyok nagy rendelős amúgy.
Az eliq állítólag ok, csak nem olcsó. Bár adnak garit.

Pedig ez a cseh oldal bivaly lenne, mert fele annyi, kb. 15.000-be megállna + pk. De hát csak nyáron járok Csehországban, akkor se itt… :confused:

1 kedvelés

Nem tudom, lehet hogy van még máshol is. Nem vagyok ügyes külhonból vásárló, 1-2 rendes tag segített itt nekem is …Hátha van szemfülesebb tag aki tud még beszerzési helyet :slightly_smiling_face: ennyiért meggondolnék még egyet én is :+1: bár ez hirtelen felindulásból volna :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

ez eléggé eldőlni látszik a vsticking irányában. kérdés van-e a csoportban bárki aki megválna tőle? Avagy be kell szerezzem újonnan, vagy csoporton belül meglelhető valaki. Cigabuy-ról olvastam, mint külföldi oldalt, ami megbízható de ott nem találtam fent már. :frowning:

3 kedvelés

Annyit mondok még adaléknak, a pc program szerint nem a legújabb, de az egyik legbikább Yihi chip van benne. De van amit nem tud, tehát kevesebbet tud, mint egy DNA+Escribe. Bár ezzel együtt lehet élni :grin:

És ez ?


Dovpo Riva 200W TC

3 kedvelés

A mod-ok chipkészlete hatalmas fekete folt az az igazság. Erről majd illene utána olvasnom még. :smiley:

1 kedvelés

https://www.vaporism.cz/regulovatelne-mody/pioneer4you-ipv-v200-200w/

1 kedvelés

https://www.vaporism.cz/regulovatelne-mody/pioneer4you-ipv-v200-200w-aluminium/

2 kedvelés

A dovpo azért lesz kizárva, mert lezárt állapotban is funkcionál a tűzgomb. Azt igen elfelejtettem írni, hogy a lezárt funkció az nálam az, mikor nem vape-l a zsebem, mert melóskabátban ez előfordulhat. Kár, mert szép jószág és bejövős a kinézete, és a tudása.

1 kedvelés

Nekem is tetszik. A piokban yihi van csak mondom… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A Pioneer ellenállás tartományát úgy kell értenem, hogy 0,1-1 ohm között mér pontosan, de tud fölé is mérni? Én olyan 0.5-2 ohm között szinte mindent tekerek igény és kedv szerint. Ha ez nem tudja kimérni az 1.0 felett tekeréseket, akkor sajnos ez is bukó lesz, pedig ezzel is szemeztem.

1 kedvelés

Szerintem az hülyeség…de látom azt írja Meg kell nézni a yihi honlapján…

1 kedvelés

nézem, de sx531-s chip-pet nem is találok :open_mouth:

2 kedvelés