YIHI Chip-ről vélemény kérés

volt egy pár darab yihim…nekem jobb a dna.

De azért gondolom jobb mint a komversz modok :thinking:

Persze sokkal…nem le beszélni akkarlak csak hamár jót akarsz gondoltam még egy kicsit rá dobsz és tuti lesz…

Igen jobb lenne egy DNA de 25k-val drágább :pleading_face:

Ez ki jön szállitásal együtt 33-ból a DNA-s az lenne 60k. :pensive:

De ! Nagyon most kell,vagy esetleg tudsz még várni amíg learatják a kukoricát és gyűlik még a zsákba több ?
Csak így burkoltan kérdezem​:smiling_face:

4 kedvelés

Tudok várni,nem sürgős :slightly_smiling_face:

Egyébként tájékozodás címszóval tettem fel a kérdést a topikban :slightly_smiling_face:

És ezúton is szeretném megköszönni a segitségeteket :pray: :clap: :+1:

2 kedvelés

Ez egy kib…ott brutális tégla! Még csak nem is fél :joy:
Ha ezt a lábadra ejted, tuti leszakítja :rofl::rofl::rofl:

Vállalom a kockázatot :rofl:

Ha neked tetszik ne hezitálj vedd, vidd, nekem van egy IPV mini-m, meg egy IPV SX710, nagyon szeretem, ütött kopott mind a kettő, de az elektronika benne hibátlanul működik :+1:, Dicodes mini-m is van, de azt sajnálom használni mert szép, ezért áll a vitrinben! :joy:

2 kedvelés

Köszönöm a segítséget :+1:Egyre jobban billen a mérleg nyelve.

csak még egy dolog nem a yihi elektronikával van itt a nagy probléma mert kb dna…de ennél a modnál az az aksi ajtó zárás még nem sok gyártónak sikerült tartósra…

Hát puding próbája az evés mint szokták mondani.Majd elválik mit tud a Steam Crave :thinking:Mégegyszer köszönöm a segitséget :innocent:

Rendben én csak elmondtam a tapasztalataimat.A döntés a tiéd.Tudom milyen amikor valami nagyon tetszik és ott a pénz a zsebben ára is jó…azért aludj rá egyet.

1 kedvelés

Úgy lessz!De amúgy még a kess sincs meg rá :pensive:

De még mindig jobb így venni valamit,mint mikór már megvan,és utána kérdezel,szerintem :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Persze jól csinálod…

ezt is találtam: