Wotofo profile X

Sziasztok! Beruháztan egy epitős RTA kazánra(Wotofo Profile X) Amint megérkezett hozzám a kazán, építettem is egy mesh porlasztós setup-ot, ami első építésem volt. Nagyon szuperul sikerült, kiszolgált vagy 3 hétig. Mikor már csere érett volt a tekerés, gondoltam kipróbálom clapton coil-al dualba megépíteni, de sajnos beragadtak a csavarok és az istenért sem tudom kitekerni. Mind a két oldalon 1-1 csavart sikerült kicsavarni, párjukat sajnos nem sikerül. Mesh csavarok gond nélkül kijönnek. Mit tudok ilyenkor kezdeni? Esetleg én csinálok valamit rosszul?

Másik pedig az lenne, hogy már a mesh-t sem sikerül úgy megépíteni, mint az első alkalomkor. 3x próbáltam újra csinálni, de ha erőset slukkolok, égett/rossz az íze. Itt mik lehetnek az esetleges hibák? Túl hosszú a vatta, esetleg túl rövid, nem ritkítom eléggé vagy esetleg túl ritkítom? Gyári wotofo 6mm-es vattát használok, a hozzá tartozó Wotofo Nexmesh coil-al.

Köszi előre is,
Lénárd

Nekem is volt ilyen helyzetem ezzel a tannkal. Első kérdésem az lenne, hogy hol vetted? Melyik boltban?

Sourcemore-ról rendeltem

Tökéletes :smile: Én is ott vettem korábban.

Annyit kell tenned, hogy feltételezem a gyári csavarhúzóval próbálkoztál. Csinálj róla videót ahol látható, hogy be van ragadva a csavar. Majd töltsd fel YouTube-ra és egy garanciális hibára hivatkozva küldd meg nekik a panaszodat a linkkel együtt. Válaszolnak majd, hogy mennyire sajnálják és küldenek egy újat ingyen. Neked pedig csak annyi dolgod lesz, hogy szerzel egy normális csavarhúzót amivel nagyobb erőt tudsz kifejteni a csavarok kitekeréséhez.

2 kedvelés