Wotofo profile x , előre tekert építés

Sziasztok,

abban kérném a segítségeteket, hogy van egy wotofo profile x-em és ebbe ugye lehet nem csak mesh lapot rakni hanem coilt is és szeretném azzal kipróbálni, hogy milyen lenne. Eddig kétszer próbáltam ezzel: Dual Core Fused Clapton Ni80 0.38Ohm Pre Built Coil , de valamit elronthattam mert nem is melegedett eléggé és 0 ízt adott kevés gőzzel, a célom ilyen 40-50W lenne dual tekerésben.

Segítségeteket előre is köszönöm! :slight_smile:

Szia nekem is van egy most vásároltam az oldalon fused clapton coilból szerintem ez bőven elégg.https://theliquidcity.com/dual-core-fused-clapton-ni80-062ohm-pre-built-coil. Ez nagyon jó szerintem . Nem zabálja az akkut nekem 30-35 w elég szokott lenni .De sajnos most nincs itthon csak https://theliquidcity.com/dual-core-fused-clapton-ni80-028ohm-pre-built-coil 4 db . Ezzel próbálom majd ki .Bár még igazság szerint nem kapnám szét .Jó a vata és mesh lap is még benne . Nekem adja az izeket.50pv 50 vg . Próbálj meg a levegővel egy picit játszani és a wattal .De ha felraknál egy képet az sokat segitene nekünk. Tekerés meg vatta hogyan van benne. kösz üdv

2 kedvelés

Áhh, akkor felidegesítettem magam és azóta nem próbáltam és most jelenleg mesh lap van benne nekem is, lehet az volt a baj, hogy kevés volt a watt amin használni akartam és ezért nem hevült rendesen, mert kb ilyen 40-50W-on égettem le róla a cuccost az elején és akkor is volt vagy 5-10 másodperc mire elkezdett izzani. Sajnos hülye vagyok ehhez, de megnézem majd ezt a 0.62-est hátha az viszi 40W körül.

Hátha van otthon 0.62 es hajrá de nagyon figyelj majd a vatára is . Nem tudom milyen vattát használsz. Ez folyni nem fog. Felső levegőzés miatt. Szóval lehet neki adni rendesen vattát . Ha látod hogy oldalt bugyborékol az jó . De ha szörcsög és a szádba köpi leveset az nem jó …Az elején lehet ilyen hogy gurgulázik. De aztán ez megszűnik majd ,ez attól van hogy jól megndevesited az elején. Ha utána is köpköd felfelé akkor kevés wat lehet feljebb menni. A 0.62 clapton azért ne 30-35 watton egésed az elején. 20-25 watton próbáld meg .Hot spotokat karpad le . Ha 3-4 izzítás után bentről izik kifelé akkor jó ha ilyen kicsit kékes színe van .Aztán indul mondjuk 30 tól felfelé próbálgasd szép lassan felfelé.Lehet neked mondjuk 45 a jó.A lényeg az hogy legyen meg a vata coil levegő szentháromság.Ezt próbáld ki harcolni :slight_smile: Valamint ha kész tekerésed fordítsd fejre tankot ilyenkor kifolyik a leves ami felesleges. De ha folyton folyik akkor kevés a vatta . Akkor adjál neki többet .

4 kedvelés