Wotofo Profile X

Sziasztok! Valaki kérdezte, hogy milyen az új Wotofo Profile X, ezen felbuzdulva gondoltam, hogy írok néhány sort, mivel ma érkezett meg és számomra annyira bevált, hogy lesz belőle még1. Azt tudni kell, hogy van egy profile rdta-t, amitől valóban beàjultam, könnyű építés, csodás gőzök, és fantasztikus ízek àramolnak ki belőle. Ami a fekete leves volt, hogy leginkább csak itthoni tanknak lehet használni, mert borzasztóan könnyen megfolyik. Ehhez képest a Profile X kb. ugyanazokat az ízeket adja vissza, gőz tekintetében sem elhanyagolható, és munkàsember szemmel vizslatva a működését… Csodálatos, 5 percig volt elfektetve az asztalon és egyáltalán nem folyt. Hallelujah!!! El sem hiszem, építeni is lehet, nem is folyik, és csodálatos az egész! Kinézetre kicsit bumfordinak tűnik, mivel lelóg mindkét mod-ról, de bennem lakozik ennyi megalkuvás, vagy komprossulzimum, a valamit valamiért elvét szem előtt tartva. Az építést tekintve, mint az 1*1, jelenleg wotofo kellékekkel épült, de ez még nem végleges, már a polcon van a Cotton Cloud és Kendo vatta is mesh és duál építéshez egyaránt felkészülve. Remélem sikerült mindent objektíven leírni és segíteni egy esetleges vásárlást, vagy nem vásárlást :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Mesh-ben tudom ajánlani a nexMesh Clapton Wotofo-t* hozzá, szintlépés ízben! :blush:

*szerk.23.03.10: frissítettem a képeket, mert két fajta méret van, profile m-hez a kisebb méretű kell. A profile x-hez nagyobb 17x8.5 mm

4 kedvelés

Szia, miben jobb? Ízben?
Én pedig a Kendo vattàt tudom ajánlani, ezerszer jobb, mint a wotofo. Ez egy kifejezetten mesh vatta, 6mm a Theliquidcity oldalán, de talán a Vape42-n is van

Lovag Roland üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2023. jan. 13., P 10:16):

Igen, ez a fajta clapton mesh jobb ízeket ad, mint a hagyományos mesh lapok.

Az x-be ugyanakkora a mesh lap kell mint a profile rdta-ba?

Szia, igen.

Józsi üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2023. márc. 10., P 8:33):

2 kedvelés

Igen, ugyanaz! 17x8.5 mm.

2 kedvelés

Tip: Vegyél egy Dovpo Riva 200 mod-ot…azon bitang jól fog kinézni.